Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valaki szülésnél nem tud...

Ha valaki szülésnél nem tud pénzt adni a szülésznek vagy akár apólónak akkor nem törődnek velünk vagy esetleg durván bánnak a babákkal? Ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés

#pénz #szülésznek
2015. júl. 5. 15:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) most egy kicsit megnyugodtam :) én úgy vagyok vele, hogy inkább a babára költök mint csak úgy szétosztogassam a pénzt! Sajnos vannak olyan orvosok akik nem gondolnak bele, hogy egy baba azért sok pénzbe van és nem mindenki áll úgy anyagilag, hogy csak úgy osztogassunk a kevésből is ! ahelyett hogy 10-ezret adok a dokinak veszek pelust vagy bármit a babának :) szerintem így a helyes :D
2015. júl. 6. 08:37
 12/14 anonim ***** válasza:
Kétszer szültem,mind kétszer adtam pénzt, DE! Csak azután miután ugy gondoltam megérdemlik. A hálapénz arról szól hogy meghálaljuk az odafigyelésüket! Nekem nem hiányzik hogy azért "nyalizzanak" mert pénzt adtam,de az biztos hogy nem engedtem volna meg hogy velem,vagy a gyerekkel (de főlleg a gyerekkel) ne szépen bánjanak! Az a dolguk! Aki pedig nem szeret emberekkel dolgozni az ne válasszon ilyen szakmát!
2015. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hát szerintem 10 ezret ne is adj mert kiröhög vele sajnos. Legalábbis az orvosok 90%-a. Lassan már az ápolónők is húzzák a szájukat ennyi pénzre. A mi dokink 100 ezret kért, a szülésznő pedig 50 ezret. De nekem megérte, megmentették a kicsim életét, mert ott voltak, és rögtön észrevették hogy baj van. Ezért örökre hálás leszek nekik. A szülésznőt meg még a mai napig is felhívhatom, ha gondom van. Nem tudom, hogy ha tb alapon megyek be szülni, akkor mennyire lett volna mellettem a szülésznő, sokaktól hallom, hogy pár óránként kukkant csak rájuk. Ha velem is ez lett volna, akkor a kisfiam nem lehetne velünk.
2015. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy ezen múlt. inkább a helyen, vagy nem is tudom. rajtam végig volt ctg, ahogy vajúdni kezdtem. volt, hogy egyedül voltam, de riasztott a gép, mikor beütött a baj, rögtön ott termettek vagy hárman.

boríték nélkül sem hagyják, hogy bármi gondja legyen az embernek meg a babának.

2015. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!