Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a Pierre...

Mi a különbség a Pierre Cardin PS 682 és 692 között? És melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 19:07
 1/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szia! Nekem PS-682 van, arról tudok nyilatkozni. Van egy elég nagy típushibája, az első kerekei. Én már visszaküldtem garanciális javításra a vázat, mert lötyögtek-zörögtek. Amúgy elvagyok vele, remélem, kibír még pár gyereket :) A mózese elég kicsi, a lányom szerintem 4 hónapos korára ki fogja nőni. A hordozóka jó, van benne szűkítő betét, nem tud benne ellöttyenni egy pici újszülött baba feje se, később meg ki lehet venni. A PS-692-t csak interneten néztem meg, szerintem mintha annak fix első kerekei lennének, a 682-nek meg bolygós. Talán ez lehet a különbség a két széria között.
2010. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 682-es van, az a legújabb verzió. Azért ilyet vettünk, mert ezt lehet a legkisebbre összecsukni, mert az első kerekei kiszerelhetőek és ez van almazöldben is, ami a 692-ben nincs. De megbántam, mert a barátnőmnek 692-es van, ami kicsit olcsóbb és a mózesrésze belülről megemelhető. Az enyémnek nem, ami viszont nagyon kellett volna. De amikor megvettem, ezt nem tudtam és nem is írták sehol, hogy ez a része fapadosabb lett és nem lehet emelni.

Pár napja lecseréltem a mózest sportrészre, mert már minden sétánk horror volt, a lányom nem látott ki és üvöltött, most már béke van. :)

A sportrésze és a hordozója ugyanaz a kettőnek.

2010. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok: a mózese szerintem elég nagy, nekem nagy babám van és téli, még 4 hónaposan simán belefért takaróstul, bundazsákostól. A barátnőmnek Peg Peregoja van, na az még ennél is kisebb mózesű. Szerintem mózes terén a Pierre Cardinok elég kényelmesek, ja és a tolókarja is jó magasan van, ami nem hátrány egy magas embernek.
2010. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát én elég alacsony vagyok, 157 cm
2010. márc. 4. 07:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 682 van, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Mi kb. 7 hetes koráig használtuk csak a mózest, utána a bébihordóval mentünk sétálni, mert abból kilátott, a mózesben nem volt el. Most 5 hós, már ülni akar, úgyhogy a sport részre lecseréltük, mert a bébihordóban üvölt. :)
2010. márc. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és én csak 153 cm vagyok, és mivel állítható a tolókar, tök kényelmes nekem is, meg a páromnak is.
2010. márc. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem 692-es van és az első kerekei ennek is bolygósíthatók. A mózese is elég nagy. Én meg vagyok vele elégedve.
2010. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!