Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az utcán, boltban, egyéb...

Ha az utcán, boltban, egyéb nyilvános helyen leejti a babátok a cumiját mit csináltok? Visszaadjátok? Hogy tisztítjátok meg?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
A boltban megkérem, hogy öblitsék le, az utcán meg az innivalójával leöntöm.
2015. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Cumilánccal a ruhájához rögzítettem és volt a táskámban egy pótcumi. Még a pótcumira is ritkán volt szükség, olyan pedig soha nem fordult elő, hogy mindkettő bekoszolódott volna.
2015. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Dehogy adnám neki vissza. 99%-ig biztos vagyok benne, hogy nem lenne tőle baja, de a saját számba sem raknék valami olyat, amit ledobtam a földre és nem tudtam normálisan megpucolni (nem innivalóval leöntögetni).
2015. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Öhöm. Tehát azért állok nullán, mert mindenki megtörli a kis cumikát egy zsepivel és már vissza is adja a babának? Okés...
2015. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat!

3-as, nem tudom miért állsz nullán, én veled értek egyet sosem adnám vissza, pótcumit szoktam vinni, és a hideg ráz amikor valaki csak a ruhájába törli, vagy főleg ha lenyalja, na attól rosszul vagyok.

Volt egy vitám ezen az egyik barátnőmmel, szerinte túlféltem a gyereket, ezért kérdeztem.

2015. jún. 2. 18:59
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Én még amúgy nem láttam ilyet élőben :D Evidens, hogy pótcumi, vagy ha van lehetőségem megmosni, akkor megmosom alaposan.
2015. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én már láttam, többet is, de örülj neki, mert nem jó élmény :D.
2015. jún. 2. 19:25
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Popsitörlővel letörlöm.
2015. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Majd itthon lemosom.Ha nagyon kell mert aludna mindig van nálam víz hogy bármit lemossak nem csak cumit.

Off: legújabb kutatás szerint akiknek lenyalták kisebb százalékban lettek asztmások, allergiások, ekcémások.

2015. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Oszt ez milyen kutatásban volt? Brit tudósok? :D
2015. jún. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!