Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hétvégén esküvőre megyünk....

Hétvégén esküvőre megyünk. Lefejt tejet szeretnék majd adni a kisfiamnak, de hogy vigyem? Nem fog megromlani és hogy melegítsem majd meg?

Figyelt kérdés
2008. szept. 3. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Először sztem fagyaszd le, majd az esküvő előtt egy nappal engedd ki, és úgy vidd el. 2 napos lesz az esküvő?
2008. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melegíteni mikróban nem szabad! Kéz meleg vízbe tedd a cumisüveget. A víz se legyen túl meleg, mert tönkremehet tőle a tej.
2008. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Szeritem meg inkább szoptasd meg:-)
2008. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hűtőtáskában célszerű szállítani, illetve ha a cumisüvegben tudod lefagyasztani, akkor azt tedd a táskába és ki tud olvadni útközben.


Én úgy tudom, hogy szabad mikroba melegíteni, csak ha mondjuk 2 percig melegíted, akkor 2 percet kell utána várni, és úgy odaadni a babának.

Semmi baja sem lesz a mikroban!


De ha szoptatsz, tényleg az a legjobb megoldás, ha félre tudsz vonulni. A cumisüvegből sem a nagy buli közepén fogod megetetni. Szóval, ha találsz egy nyugodt helyet, ott szoptathatsz is.

2008. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Én szoptattam már körúton, autópályán, állatkertben egy fa alatt... ezekhez képest az esküvő számomra tökéletes helyszín a szoptatáshoz :) Szerintem neked is egyszerűbb lenne, mint melegíteni. Ha máshol nem, akkor a kocsiban, két ablakra teszel pelenkát, egy pelenkavéget bevizezel, cicit megtörlöd vele és már ehet is a baba ;) De most nagyon körülményesen írtam le és igyekeztem steril és elbújós lenni. Egyébként pedig ha ezt megszokod, soha nem lesz akadálya annak, hogy bárhova mehess a babócával. Én is szégyenlős vagyok, de el lehet bújni bárhol, hidd el. Most kitennéd a babád annak aveszélyének, hogy romlott tejet adsz neki, miközben adhattál volna frisset is??? ááá, ne tedd :)
2008. szept. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!