Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen foglalkozásokat ismerte...

Milyen foglalkozásokat ismertek, amik babákkal vagy kisgyerekekkel foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le,azt is hogy milyen végzettség kell hozzá,hogyha tudjátok és hogy pontosan mit is takar.KÖszi előre is.
2010. márc. 3. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Védőnő. Főiskola.

Bölcsödei gondozó. Nem tudom, milyen végzettség kell, de 2-félével is vannak. Gondozó + dada.

Óvónő. Főiskola.

Óvodai dada. Nem felsőfokú.

2010. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csecsemősnővér.
2010. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Logopedus. Beszedjavito, foiskola kell hozza, de talan van OKJ-s tanfolyam is. google-ban nezd meg.
2010. márc. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A dadák okj-s tanfolyamot végeznek, anyósom is dada.Én most jelentkeztem csecsemő és kisgyermeknevelő szakra főiskolára, ezzel lehet akár magánbölcsit, családi napközit is nyitni, illetve bölcsödében dolgozni.

/Z/

2010. márc. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bölcsődei gondozók felsőfokú szakképzésen kell, hogy részt vegyenek vagy a régi fajta óvónői szakközépiskolában kaptak csecsemő és kisgyermeknevelői szakképzést (ez már megszűnt). A Bajai főiskolán biztosan van ilyen szak!
2010. márc. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. márc. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!