Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15hónapo koraszülött fiam még...

15hónapo koraszülött fiam még nem jár önállóan, tényleg ráér még?

Figyelt kérdés

15hónapos lesz (àprilis 20àn szülatett) de 2hónappal előbb. Eddig minden mozgàsformàt "időben " csinàlt.

4 hónaposan fordult, 6hónaposan kúszott 7hónaposan màszott, 8hónaposan felàllt, azóta megakadtunk. Butorok mellett közlekedik, ha fèl kezèt fogom húz menne, de csak ritkàn engedek neki mert úgy tudom nem szabad vezetni, pàr percre megàlk egyedül de huppan is a tèrdère utànna, ha2 bútor közel van àlltalàban àtesek de volt màr higy làttam tőle1-1lèpèst...

Orvos csak legyinthogy ràèr mèg de engem nagyon aggaszt màr 6hónapja nem haladunk, szerintetek? Valaha lesz ebből jàràs?


2015. júl. 9. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, 18 honapos korig raer.
2015. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ráér! :) Nyugi! :)
2015. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nem koraszülött gyerekem 14,5 hónaposan indult el és teljesen rendben volt minden. Ne aggódj, nincs lemaradva, főleg, ha a 2 hónapot levonod!
2015. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mintha az én fiamról olvasnám a jellemzést 2.5 hónappal ezelőttről. Pár hete, 16.5 hónaposan kezdett el járni önállóan. Egyik percről a másikra indult meg. Én is aggódtam sokat, hogy még nem jár aztán tessék... :)
2015. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah és Ő is korababa volt. 36. hétre jött.
2015. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj és ne vezesd! Ha bútorok mellet közlekedik, csald el (hívd vagy kedvenc játék, rágóka stb.) kb. 20 centire a kapaszkodótól, motiváld! De ne fogd, csak legyél fogás közelben, ha nagyot esne vagy megütné magát kapd el (ne legyen negatív élménye), viszont, ha simán popóra ül, ne ijedj meg, mond neki, hogy próbáld újra és mosolyogj! Érezni fogja, hogy ez nem nagy baj, csak próbálgatni kell és menni fog! Bátorítás!
2015. júl. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!