Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos babám még elalvások...

16 hónapos babám még elalvások előtt és éjjel 1x szopik. Szeretném, ha kevesebbszer szopcsizna, lassan elhagyni a szopcsizást. Lenne ötletetek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam is nagy szopis, 19 hónapos lesz pár nap múlva. Kellett mennem nyáron dolgozni, úgyhogy a délelőtti alvásnál le lett szoktatva a ciciről, 1 hét alatt belejött, beteszem az ágyba a kis állataival, mesélek neki picit és alszik. Mondjuk párszor azért utána is volt hiszti, de nem vészes. Ezen kívül reggel és este szopizott már csak, meg ha éjjel felkelt. Örültem, hogy akkor lassan biztos abbahagyja. Hát persze! 18 hónaposan elkezdődött a szeparációs szorongás nála is, nappal is legalább 3x kéri (reggeli, estin kívül), és éjjel meg számolni se tudom. Plusz fogai is jönnek. Úgyhogy szerintem, ha le akarod szoktatni, most csináld. Ha van szep.sz., akkor nagyon nehéz és szerintem kicsit kínzás is, vagyis én most nem állnék neki. Majd ha enyhül a dolog és nem jön foga se.
2011. okt. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat!
2011. okt. 29. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!