Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beíratnátok egy 21 hónapost...

Beíratnátok egy 21 hónapost bölcsibe?

Figyelt kérdés

Vagy úgy gondoljátok ha anyuka is otthon van akkor a gyerkőc is legyen vele?

Van egy 21 hónapos lányom és egy 2 hónapos fiam. A lányom szereti a gyerekeket szeret társaságban lenni. Gondolkodtam rajta, hogy beiratom pl heti 2-3 napra 4 órában( márha van ilyen)

Látom rajta hogy igényli a társaságot a játszótéren ahova járunk nincsenek sokan és ha vannak is csak nagyobbak.

Ha bölcsibe járna el tudnám intézni a bevásárlást postát stb. Nem lennék délre kiakadva a hisztijétől.

Ti így beiratnátok bölcsibe?


2015. júl. 12. 13:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó, a 2 éves lányom a szomszéd 2,5 éves kislánnyal gurítgatja a labdát, cicát simiznek stb...azért ez a 3-4 éves kor kicsit durva volt... :)
2015. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
51%

Szia, én is beírattam, a lányomat, 24 hónapos volt- 2 éves - igaz hogy védőnői tanácsra, mert nagyon zárkózott volt, az idegenektől is félt. És neki nagyon jót tett. A korabeli társaság, nagyon szépen megtanult beszélni majd fél éve alatt se, és nem azt mondom hogy teljesen megváltoztatta a közösségi élet, de nagy mértékben segített neki. ( és igen nekem is jó volt, mert míg ő oda volt délelőtt én eltudtam menni postára, boltba megfőzés, takarítás, )


A kérdésre a válasz, én igen be íratnám.

2015. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

A cicasimogatás nem játék. Legalábbis szerintem.


Tudnak építőkockázni, babázni, legózni, festeni, rajzolni EGYÜTT? Gyanítom, nem. Egymás mellett talán elvannak, de hogy órákra igényeljék egymás társaságát, nem hinném.

2015. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

én se értem, kedves utolsó, hogy a cicisimogatás mitől együtt játszás :)


3 éves kortól játszanak együtt a gyerekek, addig egymás mellett. ez nem azt jelenti, hogy fal van közöttik, természetesen együtt vannak, de az amit csinálnak, az nem közös játék. majd ha együtt, egymás segítségével építenek homokvárat, nem pedig egymás mellett lapátolgatnak :)

2015. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szerintem attól, hogy nem játszanak együtt, még hasznos lehet nekik a közösség.

Az én fiam pl sokat tanul a többiektől. Cipőt, nadrágot levenni, a szobatisztaságban is haladtunk...

Szóval szerintem hasznos nekik a társaság. Tanulnak egymástól.

arról nem is beszélve, hogy a csanában jobban eszik, mert a többiek is esznek, gyerekekről még jobban másol, mint rólunk.

2015. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!