Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok hogyan zajlott a...

Nálatok hogyan zajlott a bölcsibe szoktatás, igaz az, hogy ezt a (gondozónö szerint) nem lehet sirás nélkül megúszni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A fiam sírás nélkül beszokott. Igaz, hogy hozzászokott, hogy a családból mindig volt körülötte valaki, ezért nem volt anyás.
2015. ápr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen, azt möondják vagy az elején fog sírni(ez a jobbik eset mert azt jelenti felfogja mi történik) vagy később(ha később esik le, hogy z mindig így marad, ez a rosszabb)


ennek ellenére rokonságnál rögtönk az első baba anyukája azt mondta, sem az elején sem később nem sírt a kicsi

2015. ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 évesen, sírás nélkül 1 hét alatt beszokott :) előtte egyszer voltam vele látogatóban a bölcsiben. Már akkor nagyon tetszett neki :)

Első nap 2, utána 4 órát, majd ebéd után, majd ott is aludt :)

2015. ápr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mint látod, be lehet szokni sírás nélkül is, de ez a ritkább. A gyerekek nagy része bizony sírdogál egy kicsit. Nincs ezzel semmi gond, de erre készülj, mert ez a valószínűbb.
2015. ápr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk így volt, de tudom, ez a ritka eset:


15 hónaposan irattam be.

Első nap 1 órát voltunk ott.

2.nap 2 órát, 10 perc után kiküldött a gondozónő.

3.nap már egész délelött ott volt és ott ebédelt.

4.nap ismét délelött volt ott és ebédig.

5.nap már ahogy a többieket látta hogy lefekszenek ő is kapott ágyat,de még nem aludt el, játszott, igy 15-20 perc után kérték vigyem haza.

Következő héten hétfőn is ez volt még, kedden viszont már lefeküdt és aludt a többiekkel.

Azóta a 2. bölcsödéjébe jár (költözés miatt) és amásodikba már első nap ott aludt.

Soha nem sírt egyetlen percet sem, azóta is futva megy be.

2,5 éves lesz júniusban.

2015. ápr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 évesen kezdte, ő sem sírt a bölcsiben, soha. Nem azért, mert nem anyás, hanem mert ő ilyen kis zárkózott. Bepótolta otthon, főleg éjjel, sokat ébredt keservesen sírva. Aztán szerencsére megszerette.
2015. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!