Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miért irja sok...

Szerintetek miért irja sok anyuka itt a gyakorin, hogy egy 15 hos gyereket még ne adjak bölcsibe, mert nagyon kicsi hozzá?

Figyelt kérdés
Nyilván muszáj beadnom,mert dolgoznom kell,de ettöl függetlenül rossz érzéseket kelt bennem,hogy sokan ezt irják.
2015. ápr. 3. 08:22
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
Miért foglalkozol vele? Ha menned kell dolgozni, akkor úgyis be kell, hogy add, akármit is írnak itt vad idegen emberek.
2015. ápr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
47%
Azért írják, mert tényleg nagyon pici még. De ha menni kell, akkor menni kell. Felesleges most már ezen tépelődni.
2015. ápr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
pont ez érdekelne,hogy miben más ,ha mondjuk 18 hósan adom be,ennyi erövel 18 hósan is kicsi hozzá nem?Akkor az a sok gyerek,aki most az ö csoportjába jár,az mind szenved ott?
2015. ápr. 3. 08:27
 4/60 anonim ***** válasza:
45%
Ha menned kell dolgozni, akkor kell és kész. Ettől függetlenül bizony kicsi még hozzá. Az is lehet, hogy jól fogja viselni, mert nem minden gyerek egyforma, de általánosságban valóban korai. A mi csanánkban van egy kisfiú, aki azért már nagyobb, szerintem lassan 2 éves lesz, de reggel-délután minden nap szinte sír és olyan kis elveszett.
2015. ápr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
18%
2Eves korban szoktak bolcsibe vinni a gyerekek nagy reszet, ennel a te babad szuk egy evvel fiatalabb, ezert mondjak, mert a 'nagykonyv' szerint meg melletted lenne a helye. Ha az elet maskepp hozta akkor ez van, nincs mas valasztas, felesleges is kerdezni.
2015. ápr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
37%
Attól még mert neked menned kell dolgozni, a gyerek nagyon kicsi 15 hónaposan a bölcsihez.
2015. ápr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
27%
Én meg értem,hogy ha muszáj, akkor muszáj, de én is korainak tartom a gyerek szempontjából.
2015. ápr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként a kérdésedre válaszolva: de, 18 hónaposan is kicsi. De ebben a korban néhány hónap is nagy különbséget jelent, akkor fejlődések történnek.
2015. ápr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
13%

én egyáltalán nem adnám be a gyerekem bölcsibe. Inkább elmennék gyesre, k*rvára nem a karrierem érdekel,az ilyen mért is vállal gyereket. A gyerekemet én akarom nevelni, és mi gáz lenne már, hogy nem az lenne a kisbabám első szava, hogy anya vagy apa, hanem hogy dada néni.


Muszáj dolgoznod, jajj, hagyjuk már. Gondolom ott a férjed is, két felnőttre plusz egy babára elég amennyit ő keres, nem kell, hogy luxusvillában éljetek, csak bolodogok legyetek. Nem azzal adtok meg minél többet a gyerkőcnek, ha sok pénz áll a házhoz, és két évesen már az iPhone-t nyomkodja, hanem azzal, ha szerető család veszi körül.


Bocsánat, muszáj volt elírni a véleményemet.

2015. ápr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos nagyon sok szülő van úgy,hogy bölcsibe kell adni,mert menni kell dolgozni.Tényleg pici még,de nem jelenti azt,hogy mindenképp rosszul fogja magát érezni.Ha jó a bölcsibe a dadus,óvónő,nem lesz gond.Sok szerencsét,es kitartást.
2015. ápr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!