Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beíratnátok egy 21 hónapost...

Beíratnátok egy 21 hónapost bölcsibe?

Figyelt kérdés

Vagy úgy gondoljátok ha anyuka is otthon van akkor a gyerkőc is legyen vele?

Van egy 21 hónapos lányom és egy 2 hónapos fiam. A lányom szereti a gyerekeket szeret társaságban lenni. Gondolkodtam rajta, hogy beiratom pl heti 2-3 napra 4 órában( márha van ilyen)

Látom rajta hogy igényli a társaságot a játszótéren ahova járunk nincsenek sokan és ha vannak is csak nagyobbak.

Ha bölcsibe járna el tudnám intézni a bevásárlást postát stb. Nem lennék délre kiakadva a hisztijétől.

Ti így beiratnátok bölcsibe?


2015. júl. 12. 13:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%

10 hónapos a lányom, 2,5 éves a fiam (2016 szeptemberben kezdi az ovit csak). Fél éve magánovi várólistás, heti 2-3 fél napra akarnám járatni...

Látom rajta, hogy igényli a társaságot, a gyerekeket, a nyüzsit. Itthon ezt nem kapja meg. Szóval én igen, beíratnám!

2015. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%
Ha otthon vagyok akkor nem. Ha dolgoznom kellene akkor igen. Egyébként CSANÁBA vinném heti pár alkalommal a fiam, csak sajnos mi felénk nincsen.
2015. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen feltételekkel csak magánbölcsi vagy családi napközi jöhet szóba. Én nem iratnám be egyébként, mert nagyobb nyűg lenne reggel felkelteni őket időben, odaérni időben, délben ha elalszik a kicsi, akkor is menni érte. Az időhöz kötöttség miatt nehezebb lenne szervezni a napjaimat. Arról nem is beszélve, hogy mennyibe kerülne mindez, mert állami bölcsi így nem jöhet szóba.
2015. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
63%

Be. Csak nem biztos, hogy beveszik. Sőt, biztos, hogy nem. Mert munkáltatói kell, vagy szándéknyilatkozat.

És ha fel is vennék, akkor sem néha megy néha nem, hanem minden nap kellene.

Vagy csanába add be. Ott akkor viszed, amikor akarod.


Én így voltam, tavaly beírattam bölcsibe a fiam, nem vették fel. 2. szülinapja előtt kezdte a csanát. Mert heti 2 napot dolgozok, valahova tennem kellett akkor, amikor a férjem is dolgozik. Úgyhogy heti 1-2 napot megy, amikor akarjuk. 10 alkalmas bérlet 25.000 Ft (étkezéssel), úgyhogy még ki is bírható.

2015. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
49%

állami bölcsibe nem írathatod csak azért, hogy bevásárolj, oda csak munkáltatóival viheted. magánbölcsibe vagy csanába minden további nélkül.

én csanában vagyok gondozónő, igazából a legtöbb gyerek így került hozzánk, hogy anyukának sok a 2-3 gyerek, a nagyobb meg szereti a gyerekeket, legyen társaságban. én örülök neki, mert ebből élek...:)

de enyémmel otthon voltam oviig, szerintem egy áldás, hogy ebben az országban az anyukák otthon maradhatnak ha anyagilag megtehetik, szerintem kár kihagyni :)

de nyilván ez a te életed, a csana biztosan jobb annál, mint hogy egész nap üvöltözz és idegileg kikészülj :)

2015. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
39%

Siman.beiratnam hidd.el nem artasz vele ugyanis rengeteget fejlodik.ott tanul stb csak.hasznra válna.

Sot ovoda beszoktatasa sem lenne problem.

Gondolj csak.arra hany ember kuszkodik azzal hogy.a.gyerekem nem akar.ovodaba jarni.irasd be es a kicsit is amikot mar odaér hogy bolcsibe mehet

2015. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2015. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
24%
Mindenképpen beiratnám. Ennyi idősen kell már nekik.
2015. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%
Miért kellene? Egymással nem játszanak, majd kb. 3-4 évesen.
2015. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

9es hogy gondolod 3.4. Évesen? 22honapos a nagy azaz mindjart 2 eves

3-4ev múlva mar 5-6eves lesz .nem fog jarni oviba vagy iskolába?mert a kistesoval otthol marad jatszani? Fognak egyutt jatszani delutan iskola ovi utan es hetvegen.butasag volt megszolalnod.!

2015. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!