Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hatással lesz ez a babára?

Milyen hatással lesz ez a babára?

Figyelt kérdés
Adott egy család, apuka, anyuka, 8 hónapos baba. Apuka heti 5 nap reggeltöl estig dolgozik, ilyenkor egyáltalán nem látja a babát. A baba az anyukájával van egész nap. Minden nap elsétálnak a boltba, vagy valahova. A családnak nincsenek rokonai vagy barátai egyáltalán, soha nem mennek vendégsédbe sehova, és hozzájuk sem megy senki. Amikor az apuka szabadnapos akkor sokat kirándulnak, de azt is hármasban.
2015. júl. 13. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Barátok furcsa, ha nincsenek.


A többi szerintem átlagos: sokat dolgozó férj, stb.

2015. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát...ez a mi leírásunk is lehetne...de meg sem fordult a fejemben sose, hogy ennek bármiféle negatív vagy pozitív hatása lenne a babára nézve...én nem vagyok egy szociális típus, a férjem viszont az, ő elmegy ha akar, de általában olyan fáradt hétvégére, hogy inkább velünk tölti a szabadnapját.
2015. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1-es, miért lenne fura? Mi 300 km-el költöztünk arrébb, így nekünk sem volt se barát, se szülő, se senki. Teljesen minket írtál le.

A fiam már 3 éves, semmiféle negatív hatással nem volt rá ez a szitu.

2015. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért furcsa, mert unokatesóm másik országba költözött, mégis vannak barátai.
2015. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És az unokatesodnak van egy 8 honapos gyereke? Egyedül vagyok vele szinte egész héten, reggeltöl estig. Elmegy az ember dolgozni és 3 perc alatt szerez barátokat. Nekem viszont nincs tul sok idöm barátkozni meg kapcsolatot tartani. Most költöztünk uj helyre külföldön.
2015. júl. 13. 14:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Már nem 8 hónapos. Kint ment férjhez, már 6, ill. 10 évesek a gyerekek. Kicsi koruktól vitte őket magyar közösségekbe, állítom, több barátja van kint, mint itthon. És ez nem csak a gyereknek jó, ill. főként az anyukának az érdeke, hogy neki is legyen társasága.
2015. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek, érdemes keresni kinti magyar közösséget. Nálunk is van pl. babaklub, meg cserkészet, ott lehet magyar anyukákkal ismerkedni.
2015. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!