Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit van ébren 2-3hetes...

Mennyit van ébren 2-3hetes babád két etetés között? Könnyen visszaalszik?

Figyelt kérdés
Mi nagyon szenvedünk a visszaalvással. Sokszor eltelik 2-3òra hossza is. Ès jöhet a következő etetès. Az ölemben jòl elvan. Már majdnem el is alszik de amint lerakom kezdi előlről. Ìgy telik el az egèsz nap ès èjszaka is is. Nagyon fárasztò.
2015. júl. 14. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez olt sosem aludt kb csak rajtam de ha megmoccantam fent volt. másfél honaposan kinötte most 6 hós
2015. júl. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ismerős..ugyanez volt...akkor még nem tudtam hogy hasfájás...később egyre több jele volt. De szerencsére kb. 8-10 hetes korára kinőtte a hasfájást. Viszont az alvása nem javult meg kb. 6 hós koráig 1 órában kimerült az össz nappali alvása..de legalább nem volt nyűgös...aztán 7-8 hósan átszokott a nappali 2-3 óra alvásra. Akkor meg az éjszakai alvása romlott el.
2015. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyem most 6.5 hetes. Ebben a korban kezdodott, meg nem volt 3 hetes. Egyszeruen sehol sem aludt el, csak rajtam/rajtunk. A hordozokendo segitett, abban alszik akar masfel orat. Ezen kivul babakocsi, es auto. Csak ugy nem alszik el, altatni kell rajtunk fekve, simogatva, ha letettuk az agyba felora mulva pattant ki a szeme. Nem tudlak meg biztatni, ma is ugyanez a helyzet. Ja! E az ejjeli alvasa 5 hetes korban "romlott el." Azota total zombiek vagyunk, napi 4-5 ora alvasunk van Neki meg kb 10, holott 16-nak kene lennie. En mar feladtam :(
2015. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj istenem:((( Akkor kitartás mindenkinek!
2015. júl. 14. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!