Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha visszagondolsz, mikortól...

Ha visszagondolsz, mikortól lett könnyebb a babáddal? Mikortól lett több időd saját magadra, párodra stb.

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem talán 2 hónap után lett könnyebb, bár én nem panaszkodhatok, addig sem volt nagyon nehéz, mivel eszik-alszik baba volt a fiam. 8 hét után átaludta az éjszakákat, így már végképp nem volt különösebb gond.
2015. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Amikor abbahagyta a szopizást. Előtte állt a káosz a lakásban és úgy néztem ki mint egy zombi. Valószínűleg engem fizikailag nagyon leterhelt.

Amikor a gyerek leválasztotta magát, utána 1-2 hónappal hirtelen magamra csodálkoztam: este a lakás tiszta, nem vagyok halálfáradt és még a körmömet is van erőm kifesteni:)

2015. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
talán mikortól átaludta az éjszakát és ki voltam pihenve(4.hó), ill amikortól már nem szopizott és nem kellett szoptatni-fejni mindig (6 hó)
2015. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kb 3 hónapos kor után lett jobb de majd ha már nem szopizik az lesz a következő lépcsőfok
2015. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kb. 2 évesen mikor elkezdte átaludni az éjszakát. Az én gyerekem kegyetlen rossz alvó.
2015. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Julie S ***** válasza:
Kb masfel eves koratol (mar reg nem baba :)), amikor kezdett onallobb lenni es el tudta magat foglalni nelkulem is hosszabb idore.
2015. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha az első pár hetet nem veszem figyelembe, akkor egyre nehezebb. Egyre kevesebbet alszik, egyre többet kell vele foglalkozni és egy idő után még a munka is bejön. Sokkal egyszerűbb volt egy 6-8-10 hónapos csecsemővel, mint egy 2,5-3 évessel.
2015. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1 eves koratol. De most ket es fel evesen meg konnyebb ;) Marmint, ha leszmitjuk a napi szinten fellepo hisztit. De mar meg lehet beszelni dolgokat vele, es erti is. Gyakran meglep, hogy ilyen kicsinek mennyi mindent csinal mar onalloan :O
2015. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Es meg hozza tennem, hogy iden volt a legkonnyebb a nyaralas is. Nem kell a szopik, alvas miatt kapkodni, rohangalni haza. Tavaly pedig 8-kor mar a szallason lenni, kulonben mar tul almos lett volna. Most ha becsuszott egy kesoi alvas, akkor sem akart osszeesni a faradsagtol, elvezte o is, mi is.
2015. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

3 hónapos korától. Azóta menyország az együtt töltött idő a kislányommal.

Már lassan 11 hónapos.

Egyébként 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát.

2015. júl. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!