Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magára hagynátok a nagyszülőkk...

Magára hagynátok a nagyszülőkkel 5 napra babátokat tanulmányok miatt?

Figyelt kérdés
8 hónapos, esténként még anyatejet eszik. Félek hogy hiányozni fogok neki, de az 5 napos konzultációt is le kéne már tudni. Sajnos oda nem vihetem mert egész nap órák vannak.

2015. júl. 15. 04:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
Simán. A te jövőd az ő jövője is. Semmi baja nem lesz 5 naptól
2015. júl. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Még kicsi hozzá és anyatejes is. Én is suliba járok gyerek mellett, de ez nem jelenti az ő igényeinek háttérbe szorítását. Akkor mennék ha már nem függ ennyire tőlem napközben. De estére akkor is hazamennék ha ez plusz idő és energia.
2015. júl. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Le lehet felni a tejet, második. Semmi baja nem lesz a gyereknek, ha 5 napot távol tölt az anyjától. Nyilván nem anyja ért megy haza esténként, mert másik városban lesz.
2015. júl. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%

Hasonló okból megtettem, bár ő tápszeres volt. Gondolom az anyatejet is le lehet fejni/hűtőben tartani.

Nálunk nem volt gond, nagyon élvezte a nagyszülők társaságát.

2015. júl. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
5 napra elegendő tejet nem tudsz lefejni. Legalább estére haza mennék , mert 5 nap anya nélkül egy ilyen picinél szresszes , sztem nagy törés lehet , hisz te vagy neki a bázis , a biztonság!
2015. júl. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Van neki elég fagyasztott tej amit az estékre használni lehet de szerintem ha esténként nem tudok haza járni akkor nem megyek. Szegénykémnek az apja külföldön nem szívesen hagynám magára még ilyen kis időre sem...fenn van a hegyekbe a konzultáció de megnézem a buszjáratokat. Jó lenne elvégezni de nem ilyen áron hogy a picurom nem lát 5 napig.
2015. júl. 15. 08:17
 7/20 anonim ***** válasza:
49%

"5 napra elegendő tejet nem tudsz lefejni" Ekkora baromságot honnan szedtel? Hónapokra elegendőt is le lehet fejni.

Kérdező, semmi baja nem lesz annak a ggyereknek.Vagy ezek szerint csak az az probléma, ha te nem vagy vele minden pillanatban, az nem, ha az apja? Ha az nem okoz neki törést m hogy az azzal nem látja x ideig, az se fog, ha téged nem lát 5 napig.

2015. júl. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem a fejést azok tanácsolják ilyen bőszen, akik sosem szoptattak. 5 napra elegendő mennyiséget nem lehet előre lefejni, mert azokban a napokban, amikor az anya a fagyasztóba teszi a lefejt tejet, mit eszik a baba? Ennyi pluszt néhány nap alatt nem tud az anya szervezete előállítani. Gondolkodjatok már okoskodás helyett!

Nem, az anyatejes táplálás egyik hátulütője, hogy amíg szoptatsz, megmarad az a bizonyos láthatatlan köldökzsinór, ezalól nincs kibújó az első kb. 1 évben. Utána lehet már egy picit lazítani, de akkor is csak fokozatosan, nem rögtön 5 nappal indítani.

A második babómat szoptatom, tudom, hogyan megy ez. Nem mennék el 8 hónapos mellől még 1 éjszakára sem, nemhogy 5-re kapásból. Nem lehet azt a konzultációt mondjuk fél év múlva letudni?

2015. júl. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Kapaszkodj meg, utolos: 3 évig szoptattam a gyerekemet és jó pár hónapra való anyatejet fagysztottam le. Mellesleg nem látom, hogy holnap utazna a kérdező, bár lehet, hogy csak at siklottam felette. Nyilván 2 nap alatt nem jön össze 5 napnyi adag, de ha időben hozzá lát akkor simán.
2015. júl. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
Nyolcas te tényleg ennyire ostoba vagy? Írta, hogy csak este eszik anyatejet. Annyit azért rakhatott félre az elmúlt néhány hónapban. (Fagyasztva 6 hónapig eláll.)
2015. júl. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!