Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magára hagynátok a nagyszülőkk...

Magára hagynátok a nagyszülőkkel 5 napra babátokat tanulmányok miatt?

Figyelt kérdés
8 hónapos, esténként még anyatejet eszik. Félek hogy hiányozni fogok neki, de az 5 napos konzultációt is le kéne már tudni. Sajnos oda nem vihetem mert egész nap órák vannak.

2015. júl. 15. 04:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
42%
nem
2015. júl. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
28%

Nem, mivel anyatejes. EGy babának nem az a lényeg az esti szopizásban hogy megkapjon x ml tejet, hanem az anya közelsége, összebújás, úgy alszik be. Szóval 8 hónapost semmi esetre sem hagynék ott 5 napra!

Ez egy ilyen időszak, ki kell húzni az első 1-1,5 éves, anyatejes baba mellől nem nagyon lehet hosszabb időre mozdulni, persze lehet lefejni tejet meg ilyesmi, de az max 1-1 alkalomkor lehet jó, nem 5 napig egyfolytában!

Ráadásul pl. az én gyerekem soha nem is látott cumisüveget, és ilyenkor az is kérdés egyáltalán elfogadja-e abból a tejet cici helyett.

2015. júl. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
37%
Egy 8 hós úgy fogja megélni az 5 napot, mintha elhagytad volna. Én ezt nem tenném meg vele úgy, hogy még az apja sincs a közelben. Vannak határok, és ez bőven túl van rajta. Ha ennyi ideig tudtál várni a konzultációval, akkor egy pár hónap még belefér, szerintem.
2015. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem. Bár az enyém félig tápszeres.

Fejni meg az tud akinek van teje. Nekem a max 10 miliből sose jönne össze, ugyanis enyi marad pluszba a szopi után.

2015. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Most volt itt a védőnő pont, ő nem javasolta hogy menjek mert a pici anyatejes ezt mondta. Szóval valószínűleg el kell halasztanom ami bár bosszantó de a pici fontosabb mint ez a képzés. Úgyse tudnék koncentrálni biztos aggódnék.
2015. júl. 15. 09:56
 16/20 A kérdező kommentje:
Ezt a tejes vitát meg nem értem. A pici eszik tejet is meg bébiételt is már mert 8 hónapos, de este 2-3 szor szopizik még. Gondolom nem hal éhen inkább valamiféle biztonságérzetet jelent neki ez.
2015. júl. 15. 10:03
 17/20 anonim ***** válasza:
52%
Engem anno 1 évesen hagyott otthon anya apával meg a nővéremmel annyi időre míg öcsém megszületett és haza nem jöttek. A vége az lett hogy egy időre idegenné vált anya és nem fogadtam el tőle semmit. Enni se tudott nekem adni.
2015. júl. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Komolyan? Ez azért durva...
2015. júl. 16. 08:44
 19/20 anonim ***** válasza:
Sajna igaz. Anyát is megviselte nagyon.
2015. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Eva Hagop ***** válasza:
En 8 honapos korukban nem tettem volna, babaim ilyen idosen meg naponta/ejjelente legalabb 5x szoptak. En is probaltam tejet lefejni es lefagyasztani, hogy egyszer el tudjumk menni egy moziba vagy vacsira a ferjemmel (es igen, nagyon sok tejet le lehet fejni es osszegulteni). De sajons, sirva telefonalt anyam meg vacsora elott hogy menjunk haza, a baba nem iszik a cumisuvegbol. Persze, erre nem is gondoltam akkor de logikus. Ha eddig soha nem is latott cumisuveget, mibol gondoltam hogy egybol el fogja fogadni? Szoval mentem haza szoptatni es nem mentunk moziba. Es ez utan se SOHA nem fogadta el a cumisuveget. A ferjem azt mondta o megerti, ha van jo meleg puha anyu-illatu parnas cicike akkor mi a francert akarna inkabb egy hideg, kemeny darab plasztikot?
2016. okt. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!