Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt babátok,...

Mennyi idős volt babátok, kisgyereketek amikor először utaztatok el nélküle, kettesben valahova párotokkal? Mennyi időre hagytátok otthon mással?

Figyelt kérdés

2015. júl. 15. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Soha. Mi együtt járunk nyaralni, kirándulni.

6, 12 és 15 évesek.

2015. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Az első 10 hós, elmentem a párommal éjszakába 12 órázni, ez ment egy hétig. Persze napközben vele voltam.
2015. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Mi is együtt járunk nyaralni, kirándulni. Ám a 30. szülinapomon elvitt Párizsba a férjem, 2 éjszakát a maminál volt a 2.5 éves lányunk. Azóta egyszer voltunk Hollandiában szintén 2 éjszakát, de akkor 5 napot amúgy is a nagyszülőkkel volt a lányunk a Balatonnál. Akkoriban még anyuékkal laktunk kétgenerációsban és szokszor találkoztunk, volt, hogy papával szunyókáltak kettesben délután, tehát abszolút megszokott helyzet volt nki.
2015. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Egy éves múlt, amikor elmentünk wellnesselni a férjemmel kettesben. A szüleim vigyáztak rá, két éjszakát voltunk távol. Ettől függetlenül hármasban is járunk üdülni, szerintem nem zárja ki a kettő egymást.
2015. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
A fiam most 2 éves. 4 hete született meg a hugicája, igazából most először hagytuk magára. A nagymama vigyázott rá amíg apával bent voltunk szülni. Tudom ez nem olyan mintha szórakozni mentünk volna. :)
2015. júl. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 hónapos, esküvőre mentünk. A polgári után hazamentünk, megetettem, aztán kb 5 órát volt anyósommal.
2015. júl. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
soha,1 és 3 éves kislányok.nagyszülőre sem hagytam 1 óránál tovább.Kicsi még szopizik.
2015. júl. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Két kisfiunk van. Nem tudtam szoptatni, tápszeresek voltak, ezért viszonylag hamar tudtak már mások is vigyázni rájuk. Éppen ezért kiskoruktól kezdve többször aludtak nagyszülőknél, először csak délután vigyáztak rájuk, aztán egy éjszaka, aztán kettő, stb. Most 5 és 3 évesek, minden nagyszülővel fantasztikusan jó a kapcsolatuk, imádják őket! 2 és 4 évesek voltak, mikor Párizsba mentünk 4 napra, és nemrég, 3 és 5 éves korukban Hollandiában voltunk 4 napot. (Valamelyik válaszolóval megegyezik az ízlésünk külföld terén:)Szintén tavaly és idén, télen mentünk wellnes-ezni 3-3 napot. Sosem történt semmi gond, nagyon szeretnek a nagyszülőkkel lenni, és nekünk is kell néha egy kis romantika kettesben.
2015. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En sem tudtam szoptatni, igy az etetest massal is konnyen meg tudtam oldani. Hosszabb idore, 4 napra, het honapos koraban maradt elosszor. Meglatogattuk a parom baratait Amszterdamban. De mar elotte is aludt egy-egy ejszakakat a nagyinal es a batyamnal.
2016. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!