Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok neki most 1 évesen...

Adhatok neki most 1 évesen már olyan gyümölcsöt, amitől fájt a hasa, ha szoptatás alatt ettem?

Figyelt kérdés
Sárgabarack. 1 szemet ettem meg és egész éjszaka üvöltött. Olyan szép barackok vannak már a kertben, de úgy félek neki adni, mert ez úgy bennem maradt, hogy félek nagyon fájna a hasa tőle. Tudom, egy egész életen át nem tehetem tiltólistára, de most nagyon parázok tőle. A másik. Nekem van pár dolog, ami puffaszt és nagyon nehezen emésztem meg. Ezeket szintén nagyon félek neki adni, nehogy nála is hasonló gondok jelentkezzenek, mert én tudom, hogy mennyire beteg tudok rá lenni. Ilyen a kukorica, a körte, ha többet eszem(2-3) és a sárgabarack, szintén több után.
2015. júl. 17. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen!

Természetesen ne egy kilónak essetek neki, elsőre csak 1 vagy két szemet, és délelőtt ad neki, hogy ha hasfájást okozna, akkor az ne éjszakára legyen.

Az viszont meglep, hogy 1 évesen még nem adtál neki körtét, hisz a hozzátáplálási sor elején szerepel.

2015. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálkozz neki nagyon keveset adni, meglátod mi lesz a reakció. Ha fájna a hasa tőle, akkor hanyagold, de ha nem lesz semmi baja, nyugodtan adhatsz fokozatosan többet is.
2015. júl. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szoptatás alatt oda kellett figyelnem a táplálkozásomra, mert sok étel megviselte a gyerkőcöm hasát, ehhez képest a hozzátáplálásnál már nem voltak különösebb gondok.

Fokozatosan, kis mennyiséggel próbálkozz először és ahogy más is írta délelőtt adj neki új dolgot, így látod, ha kiütés jelentkezik, illetve nem éjszaka szenved a hasfájástól.

2015. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!