Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszi a gyümölcsöt?...

Miért nem eszi a gyümölcsöt? Lehet, hogy nem éhezik meg eléggé? Mennyit várjak szoptatás után?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ne két szoptatás között add neki,hanem szoptatás előtt.Így el fogja fogadni.Tehát először gyümi,utánna cici:-))Sok sikert!
2010. febr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én két szopi között adtam, és soha nem volt olyan hogy nem kellett volna neki(csak akkor ha vmi nem ízlett neki).
2010. febr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szopi után adom neki kb. 1 órával, eddig még mindig szépen megette.
2010. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nekem sem ette szoptatás után,bármennyit vártam,és a védőnő tanácsolta hogy szopi előtt próbáljam.Nekünk bevált.Szerintem egy próbát megér.
2010. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is azt tanácsolták, hogy szopi előtt próbáljam meg a gyümit és utána eldönti, hogy mennyit szopik.Lehet nem ízlik neki a gyümölcs amit adsz.Az én fiam fintorog, másfél hete kezdtem a kóstolgatást de eddig még semmi nem jött be neki.

6hós baba anyukája

2010. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!