Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért olyan varázslatos a...

Miért olyan varázslatos a babák számára a reklám?

Figyelt kérdés
Egy éves a lányom, fél éves kora óta ra van tapadva a tv-re,ha reklám megy. De csak akkor.
2010. márc. 5. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm kisfiával is ez a helyzet.

A reklámban sok a vágás, színes, gyors, pergős, villogós, és hangosabb is általában, mint a többi műsor.

2010. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lányom is egy éves, imádja a K&H reklámot és az időjárásjelentés szignálját,szintén 6 hónapos kora óta. Ha más megy oda se néz, nem érdekli.
2010. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
jaj de édes :)
2010. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Az én fiamat is csak akkor tudtam egy helyben tartani amíg reklámot látott a tévében.Felvettem közel fél órányi reklámot és mikor már nem bírtam cérnával leültettem a videó elé.Bevált.Most 8 éves és még mindig "kicsit" aktív gyerek.Kár hogy ez a módszer már nem válik be:)
2010. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ikreim vannak,15 hónaposak és imádják a reklámokat egész pici koruk óta!Valószínűleg azért,mert színes és pörgős.
2010. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Még kis koromban volt egy reklám amiben valami gabonapelyhet reklámoztak. Valami olyasmi mottója volt hogy jól indul vele a reggel és a reklámba a gyerek fülébe trombitált vmi katona. Mondtam Anyának hogy vegyünk ilyet. Ekkor kiábrándított: Ugye tudod hogy nem ettől nem fog trombitálnia füledbe? Kicsit csalódott voltam. Kisebb koromban történt de erre tisztán emlékszek.

16/F

2010. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A reklámok szinesek,zenések,érdekesek. Gondolj bele,hiszen arra vannak kitalálva,hogy még egy felnőtt "fejét is elcsavarják". Nemhogy a babákét,akik pont ezekre a dolgokra vevők.


Az én kislányom is odavan,de válogatós!! mert nem mindegyik tetszik neki,+ a reklámokon túl szereti az időjárásjelentés, a Barátok Közt, a Híradó és a Reflektor magazin zenéjét.

2010. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7 hós lányom meg van őrülve a Mónika show-ért,meg a híradóért.Amikor ment az a brazil sorozat délután...(nem tudom mi volt a címe,most lett nemrég vége,helyette van a Rubi...férjem mindet csak szonyádórásznak hívja)azt néma csendben végignézte.
2010. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is felkapja a fejét ahogy a reklám megy, főleg amiben énekelnek. A kedvence a kinder meglepetéses reklám. 8 hónapos
2010. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nekünk a kedvenc volt a t-home reklám,mikor valami hóembert húzott a kissrác,és egy pasi énekelt. már nem játsszák.

ezekívűl kinder pigvi,és tejszelet :)

2010. márc. 5. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!