Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A te babád is szereti a...

A te babád is szereti a reklámot? Az én 7,5hónapos babám ha reklám van a tévében olyan áhítattal figyeli, hogy meg sem mozdul. Más nem érdekli.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt mikor ment a palota ékköve az m1-en. hozzá se lehetett nyulni mert orditott annyira figyelte:-)
2010. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen szereti:)

Én attól félek,hogy ha ez nem változik akkor minden kell majd neki amit reklámoznak:DDD

2010. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én 10 hós kisfiam a Bebe tévét imádja. Nem nagyon nézünk mást ha ő is a nappaliban van.
2010. okt. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szeretné, ha hagynám, hogy nézze. Viszont nem jó a sok villódzó kép az idegrendszerének, észrevettem, hogy amikor "tévézik", akkor éjjel többször ébred, sír.
2010. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekünk Baby tv van,de szolgáltatót váltunk és ott Bebe lesz.Azt hiszem nem lesz gondja a váltással.

Mivel most a Babyt nézi amikor csak lehet.:)))))

2010. okt. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
1 éves a kisfiam, az unokatesója pedig 2 éves. Úgy nézikk a reklámokat együtt, mintha kötelező lenne. Egyformán ülnek, egyforma fejtartás, tátott száj és nagyra nyílt szemek. A másik kedvencük a Szellő Pista és Antónia páros.
2010. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem ha megy a tv,de ma vasaltam és úgy maradt.Az enyémek a "Maricsujt" bámulták,akkora hévvel,hogy még be is tudtam fejezni a vasalást.Apával meg is állapítottuk h jöhetnek a retro-mese dvd-k.:)
2010. okt. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én 7.5 hónapos lányom a Tv2-s időjárás jelentést nézi megkövülten.De csak azt, az RTL nem érdekli. Még a cicit is kiköpte. De én sem szeretem ha tévézik, inkább én is rádiót hallgatok. De este a híradót megnézem és hát utána időjárás jön!!
2010. okt. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves 22.39. Nálunk ugyanez. Az rtl-es híradót és az utána lévő időjárás jelentést imádja :DDDDDD
2010. okt. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is reklám, híradó és időjárásjelentés-mánia van. :)))
2010. okt. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!