Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónap körüli babátok mikor...

6 hónap körüli babátok mikor kell reggel, mit eszik, mit csinál?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
7-kor tápot aztán játszik és másfél ora mulva elalszik egy kicsit megint.
2010. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fél 7 - 7 felé kel reggel.Utána játszik picit aztán visszaalszik.Napközben 2 x alszik kb. fél órát.Este 8 felé alszik el.Még nem fordult meg.Ülni sem tud egyedül.Tied?
2010. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah azt elfelejtettem tápszeresek vagyunk, de napi 2x bébikaját eszik, vagy gyümölcsöt.
2010. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6,5 hós a kislányom, ő 7.00-8.45 között ébred általában, de a 7.30 a jellemzőbb. Tápit eszik, aztán mivel jól alszik éjjel kb. 2-2,5 órát bír ki, aztán alszik egy nagyot. Mielőtt leteszem aludni, még kap gyümölcsöt. 12.30-13.00 körül kapja a főzeléket, 2 óra múlva séta, alszik a levegőn, 16.30-17.00 között kap tejpépet. Aztán este 20.00-ig a fürcsiig ébren van, bár ilyenkor már nagyon nyűgös. Fürcsi után tápit kap és alszik reggelig.
2010. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 5,5 hónapos.

A napirendünk:

Reggel 5-7 között ébred, tápszert eszik, olyan 160 ml-t!

Tízórai: 9-10 között (gyümölcs)

Ebéd: 12-13 között (főzelék)

Uzsi: 16-17 között (tejpép)

Vacsi: 19-20 között (tápszer, 180 ml)

2-szer vagy 3-szor alszik napközben, összesen 2 órát. Ha jó az idő, akkor 2-szer sétálunk, ha rosszabb, akkor egyszer (esős, szeles,ködös időben mi nem megyünk ki). Egy darabig eljátszik egyedül, aztán ha kicsit nyűgösködik, akkor együtt játszunk.

Napközben és este is elalszik egyedül, néha kell egy kis segítség (popsiját szoktam paskolni)

3,5 hónapos korában elkezdett hasról hátra, majd hátról hasra fordulni. 4,5 hónapos korában négykézlábra állt. 2 hete kúszik, 1 hete elkezdett mászni (persze még nem összerendezett a mozgása),félig felült, és 2 napja rendesen ül.A mozgása nagyon gyors ütemben fejlődik, nem tudom, h hova siet, viszont az én kisfiam nagyon minimálisat gügyög, ettől félek is egy kicsit, h későn fog elkezdeni beszélni. Most az új heppje, h eldobálja a kezéből A dolgokat, mi visszaadjuk és így simán elvan fél órát.

A Te babád miket tud?


*Sz*

2010. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!