Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek az éjszakáitok?

Milyenek az éjszakáitok?

Figyelt kérdés

Hogy bírja babátok az éjszakai meleget? Nálunk 6 hónapos a kislányom de sokszor felsír éjjel egyfolytában izzad és nem tudja magát kipihenni. Sok mindennel próbálkozok már teljesen kinyitom az ablakot vizes pelust teszek a kiságyra és csak egy pelenka van rajta éjjel.

Nektek is nehezen viseli a babátok?


2015. júl. 20. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kislányom is 6 hónapos. Én egy szál pelusban altatom, még textilpelenkát sem teszek rá. Minek is tennék? Úgyis azonnal leforogja magáról, valamint 28 fok van a szobában, biztosan nem fázik meg anélkül. Viszont ami nekünk bejött: bevizezek egy textilpelust /nyilván langyos vízzel, de ennyire melegben ki sem tud hűlni/, és odaadom a kislányomnak, magára húzza, gyűrködi, és elalszik /Ő egyébként is mindig gyűröget-rágicsál egy textilpelust, csak így tud elaludni/. Gondolom, hűti a vizes pelus. Viszont éjjel elég változó az alvása: ma éjjel többször kérte a szopit, biztosan szomjas volt, az elmúlt 3 nap viszont elég jól aludt. Nekünk még az is segít az esti elalvásban, hogy a nedves pelussal törölgetem, míg szopizik. Olyan hálás érte.

Ma viszont ezerrel fogzik, kifehéredett az ínye, már látható a fogacska. Így eléggé katasztrofális a mai napunk, folyton sikítozik.

Van egy 2,5 éves bátyusa. Ő jobban bírja a hőséget, bár éjjel felkel inni újabban, viszont altatásnál Nála is beválik a nedves pelussal való törölgetés.

2015. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamint beállítom a ventilátort a szobaajtóba, nem közvetlenül a gyerekekre, és érezhetően jobb, elviselhetőbb így.
2015. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem jobban alszik és jobban is eszik mint 25 fokba..ki érti ezt :)
2015. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szegény gyerekek úgy sajnálom ebben a melegben őket. Remélem már valamikor lesz egy kis lehűlés hogy legalább ki tudják magukat pihenni!
2015. júl. 20. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!