Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt hordozónk van, mivel...

Használt hordozónk van, mivel csak a kórházból hazajövet szeretnénk abban tartani a babát. Probléma, hogy nincs hozzá öv? A lyukak megvannak. Oda kell a biztonsági övet kapcsolni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 4. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az övnek a hátánál,és elöl van hely.Nem lehet eltéveszteni.A babának az ülésben kell lenni az övnek.Messze laktok a kórháztól??Nem szerencse´s úgy vinni,de ha csk egyszer.....Ès a rendör ne vegye észre...
2008. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs bene öv, akkor az semmit nem ér. Akkor felesleges beletenni, inkább pólyában vidd haza. De én a helyetekben beszereznék egy hordozót, amihez öv is van, mert az autóba mindenképp kell, különben megbüntet a rendőr, meg amúgy is veszélyes anélkül utazni. Nekünk nincs autónk, de vettünk hordozót, hiszen itthon is használjuk, meg ha elvisz valaki kocsival, akkor nincs az a para, hogy jön a rendőr és bünti lesz. Én a taxiban is bekötöm, pedig ott nem lenne kötelező.
2008. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Taxiban nem kell bekötni? Miért? Mi is taxival jövünk haza....
2008. szept. 4. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is szerezzetek be egy normális hordozót, mert a lényege az egésznek a biztonsági öv. Most úgy gondolod nem fogtok kocsival menni sehová, de sosem lehet tudni, hogy menni kell valami miatt. A rendőr is megbüntet, de nem is ez a lényeg, hanem a biztonság! 15 hetes kislány anyukája.
2008. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem a rendőr,meg a büntetés miatt kell bekötni a gyereket!És sokan mondták már,h jaj,csak a sarokig viszem.És a végén nem ment haza...EZ NEM JÁTÉK!
2008. szept. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, a KRESZ szerint taxiba nem kötelező a gyerekülés, hiszen nem köteles senki magával hurcolni mindenhová egy gyerekülést, ha éppen csak be akar szállni egy taxiba, és a taxis sem köteles tartani a kocsijában. Egyszóval nem kötelező, most szereztem jogsit és tanultam. De nem ez a lényeg, hanem az, hogy hordozóban akkor is jóval biztonságosabb, én beleteszem a taxiban is, feltéve, hogy itthonról megyünk valahová taxival. Mert olyan volt már, hogy bent voltunk a városban, vasárnap, busz alig, és úgy elkezdtett zuhogni az eső, hogy muszáj volt taxizni, persze hordozó nem volt nálam. Na akkor persze nem.

De mint már mondtam, megéri hordozót venni, jót, mert én szerintem többet használtam a lakásban, mint autóban, hordozóban vittem magammal mindenhová, hogy lásson, nézelődjön.

2008. szept. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, mégis veszünk egy rendeset, meggyőztetek.
2008. szept. 5. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!