Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam almát, ill alma-répát...

Kisfiam almát, ill alma-répát kap tizoraira. Szeretném bevezetni neki a tejpépit. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a tejpép sokkal közelebb áll az anyatejhez és a tápszerhez /nem tudom, mit kapott eddig/. Nem nagyon kell kóstoltatni, főleg nem a simát, esetleg vaníliást.

Nyugodtan adj neki, előszörre talán fél adagot.

Én ezt nem kóstoltattam.

2010. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vav22 ***** válasza:
Én ma attam Neki először tejpépet és védőnői utasításra, hozáteszem egyetértek vele, este 6 körül fürcsi előtt valamivel kell adnom neki aztán 7kor fürcsi és utána szopi és alvás.
2010. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vav22 ***** válasza:

Előző vagyok.

Ezt se vezesd be mással egyszerre. Nekem azt mondta a védőnő, hogy ezzel is úgy bánjak, mint az újakkal, három napig akkor csak ez legyen az új.

Szerintem 3 nap nem olyan sok, hogy ne lehetne betartani a biztonság kedvéért még akkor is ha mások szerint ennél nem kell. 3 napon nem múlik semmi, majd három nap múlva adsz neki csak újat aztán kész. :-)

2010. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vav22 ***** válasza:

Megint előző vagyok. :D

Receptre kaptam tejpépet nem magamtl választottam ki. (Milupa Milumil HA)

És ahogy az első is írja tanácsos először csak fél adagot adni, nekünk sok lett az egész adag, mert én annyit csináltam Neki nagy okosan...

2010. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne este próbáld ki. Az én védőnőm azt mondta, minden újat legkésőbb délig adjak a babámnak, hogy lássam a reakciókat (hasfájás, kiütés, hasmenés...)
2010. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!