Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás felszívódási zavar?

Fogzás felszívódási zavar?

Figyelt kérdés

Másfél éves fiamnak gyakran van lazább széklete, hasmenése. Igazából nem tudom összefüggésbe hozni semmilyen étellel, allergénnel. Ha ugyanazokat eszi, akkor is egyszer megy a hasa, másszor nem. Korábban is volt ilyen, néhány napig, majd hetekig nem. Aztán előbb-utóbb "lett" egy új foga. Most viszont felváltva pár nap normális széklet után hasmenés következik. Igazából csak az állaga miatt hasmenés, csak napi 1 max. 2 "adagról" van szó. 12 foga van, most épp a szemfogak következnének. Olvastam, hogy ezek bújnak ki a legnehezebben. Lehetséges, hogy ez okozza a hasmenést? Az egyéb fogzós tünetek is megvannak: nyáladzás, folyamatosan rág vagy a szájában van a keze.

Tapasztalt valaki hasonlót?



2015. júl. 23. 08:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Fogzás vagy felszívódási zavar?
2015. júl. 23. 10:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is és a szemfogak jönnek.
2015. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj úgy Örülök, hogy más is tapasztal ilyet. Annyira tanácstalan vagyok. A nagyobbik gyerekeknek soha nem ment a hasa a foga miatt (meg amúgy sem). Már teljesen kikészülök ettől, mert eddig ráfogtam, hogy a foga, de ez sokkal durvább. Remélem hamar túljutunk rajta!!!
2015. júl. 23. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!