Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves szülinapra nem túl...

1 éves szülinapra nem túl drága ajándékötlet?

Figyelt kérdés
Nézegettem a többi kérdést, de általában tizenezres ajándékokat látok. Sajnos arra nincs pénzünk, a rokonoktól sincs pofám olyan drágát kérni. 3-5eFt körül milyen jópofa dolgok vannak?
2010. márc. 6. 12:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát egy csomó mindent lehet venni.körül kéne nézni kicsit több üzletben,hol milyen árak vannak.nem tudom milye van a babának,de pl épitökocka,habtapi,formabedobós játékok,mesekönyv,ha lány baba,ha fiú autót.lehet igy is válogatni.esetleg valami ruhát,ilyesmiket.nem kell több 10ezres ahhot hogy szépet tudj venni.

(Zsoka)

2010. márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ikeás hintaló 2500 Ft. Nekünk piros van:


[link]

2010. márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

en összeszedtem a rokonoktol a penzt, igy kapott egy 10ezres ajandekot (mi meg az egyik nagymami).


es egyutt neztuk, ahogy orul neki :D


azert is csinaltam igy, mert nincs sok helyunk, 30nm2es lakasban nem fer el sok kacat. inkabb legyen keves jo, mint sok limlom

2010. márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ja, meg egyik rokontol kaptunk lego duplot (en "kertem", mert a szomszed gyerek duplojaval nagyon szepen elvolt), hat imadja azt is, pedig tegnap volt 1 eves. igaz, megcsak szetszedi, amit osszerakok, meg szetvalogatja a szineket (en kaptam a sargat, az egyik nagyi a zoldeket, apa a pirosakat :)))

az is 4000 huf

2010. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia! 1 éves a lányom, nekünk sincs pénzünk drága fisher price játékokra. Mi lábbal hajtós kisnyuszit vettünk, ezt még a védőnőnk is ajánlotta hogy fejleszti az egyensúlyérzékét ha már tud járni. Szerintem az sem baj ha nem, addig is el van vele, az meg nem kér enni :)
2010. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A Duplo jól hangzik, meg a lábbal hajtható nyuszi is. A nyuszit hol vettétek?
2010. márc. 6. 12:53
 7/15 anonim ***** válasza:
egy bogyóhuzogatót és képeskönyvet kapott ajándékba.hidd el,semmi baja nem lesz ha nem veszel neki,10 ezres játékot amit én feleslegesnek tartok,de mindenki maga pénzét költi.
2010. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én egy montessori tornyot vettem, max 1000 ft volt
2010. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
13:05-nek: a bogyóhúzogató is jól hangzik, mindjárt utánanézek. Amúgy pont azt írtam a kérdésben, hogy nincs pénzünk tizenezres ajándékra, valami olcsót, de hasznosat szeretnék. Ilyen bogyósat már találtam is az IKEA-ban, ott pl. 2.990,-. Köszönöm.
2010. márc. 6. 13:32
 10/15 A kérdező kommentje:
Montessori már van :-)
2010. márc. 6. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!