Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell éjjelre tenni be vizet a...

Kell éjjelre tenni be vizet a baba ágyába?

Figyelt kérdés
A lányom max egyszer ébred fel éjjel, és akkor is könnyen visszaalszik egy kis kézfogástól, ezért nekem eddig meg sem fordult a fejemben éjjel itatnom őt. Viszont ebben a nagy kánikulában talán mégsem egészséges hogy 10 órán keresztül nem iszik...ugye? ismerem őt annyira hogy ha vizet tennék az ágyába, egész éjjel azzal játszana és kb. 2 nap alatt rászokna az éjjeli ivásra...mit gondoltok?
2015. júl. 24. 18:54
 1/7 A kérdező kommentje:
1 éves
2015. júl. 24. 18:55
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell, az éjszakai ivászat baromi rossz szokás, kínlódás leszoktatni róla a kicsiket.


Én csak betegség esetén adtam pohárból vizet, és ilyenkor sem beraknám, hanem ha éjszaka felébred, és nem alszik vissza, akkor adnék neki.


Holnap már nem lesz elvileg ilyen kánikula, ne most szoktasd rá, ha eddig kibírta. :)

2015. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Én sem tennék.

Ha felébred és egyértelműen jelzi, hogy szomjas, akkor persze adnék neki.


Az enyém már lassan 4 éves, sosem kel fel éjjel, de az utóbbi napokban előfordult. Adtam neki inni aztán visszaaludt.

De nem teszek az ágya mellé, ne szokjon hozzá :-)

2015. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem tennék én sem. Ha felébred, és szomjas, inni kér, akkor viszel és megitatod.
2015. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha amugy is felkelsz hozza kezsimizni, visszaaltatni, akkor kinald meg vizzel. Ha iszik iszik, ha nem, nem.
2015. júl. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem tennék, soha nem is tettem.
2015. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiam végigaludja az éjszakát víz nélkül, nagyon ritkán ébred rá, hogy kell a cumija, de nem hajlandó saját magának megkeresni, ő most 1,5 éves, lányom pedig 2,5, egyszer kel fel pisilni, aztán visszaalszik, soha nem kért még inni.
2015. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!