Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két-három hét és megszületik...

Két-három hét és megszületik a kislányunk, van szobacicánk kinek hogy reagált a baba érkezésére? éjjelre elzártátok a kicsi közeléből?

Figyelt kérdés
az a baj hogy a lakás elosztása elég rossz, a baba szobábol nyilik a háló, és a fürdő. a cica eddig velünk aludt hol a hálóban hol a fotelben a babaszobában, mivel a fürdő is onnan nyilik és ott az alom, vettem földig érő baldahint a kiságyra, ne tudjon bemenni,szerintetek hagyhatom majd ott éjjelre, ha kizárom a konyhába és a nappaliba kaparja az ajtót nem tudunk aludni. van valami ötlet valakinek, valami macskabarát dolog, mert nagyon szeretjük, semmiképp nem adom senkinek( eddig ezt javasolták ) köszi
2009. márc. 17. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi kizartuk a szobabol a cicat mivel nagyon nagy szore van es elegge szall is.Nekunk 5 eve van a cicank en sem akartam megvallni tole.Nagyon jol elfernek egymas mellett.Bar a cicam fel a gyerektol,foleg mikor eggyett ordit:-)A babam meg elvezi,bamulja a cicat.A cica felmaszik barhozva,jobb lenne valahogy legalabb a gyerek szobajatol tavoltartani amikor nincs felugyelet alatt,pl.mikor alusztok vagy nem vagytok a helysegben.
2009. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is kizártuk a babaszobából a cicát,de egyébként ugyanúgy él,mint eddig.A lényeg:ne hagyd a babát felügyelet nélkül,ha ott a cica is a közelben.Nálunk a macs ott szeret lenni ahol mi vagyunk,de már megtanulta hogy a szobába tabu a bejövetel!Már most kezdjétek kiszoktatni onnan ahol a baba lesz.Az én cicám is fél a babától,főleg mikor ordít.Amúgy egyszer megszaglászta.és ennyi ..egyenlőre.Persze majd később...szegény ciculi!:)

2009. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell megválni tőle! Viszont mindenképpen zárt el a picitől az első hónapokban!!! Az elején neked kell erre figyelned, de pár hónap múlva meg már a cica fog menekülni! :)
2009. márc. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lakásom sajnos olyan kicsi hogy muszáj elvinni... :-(
2009. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos csak ugy tudom elzárni éjjelre ha tölünk is külön lesz, mert ő is ott szeret lenni ahol mi, a baba stobábol nyilik a hálo szobánk, ez van. nappal nem hiszem hogy gond lesz mert akkor látom öket, csak a nyugodtt alvás( már ha lesz:)) érdekében éjjelre akarom a biztonság kedvéért elszeparálni a kisbabánktól.majd csak megszokja. köszi
2009. márc. 18. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!