Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok nézni a védőoltás...

Szoktátok nézni a védőoltás szavatosságát! Vagy biztok a védőnőbe!? én ma vettem észre hogy amit 3 hósan kaptunk annak már lejárt a szavatossága 2009.8. hóba mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 13:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is az ÁNTSZ-nél kéne panaszt tenni.

Majd írd meg hogy mit sikerült intézni.

Ja és megírnád hol történt ez?

2010. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Anarcs a doki azt mondta ő csak lejárt szavatosságú gyógyszereket szed!mondtam neki mindenki saját döntése mit csinál magával de 1 csecsemő és az ember gyereke az már felelősség!
2010. márc. 10. 17:08
 23/25 anonim ***** válasza:

Hát ez az orvos nem normális! Kit érdekel, hogy ő mit csinál? (ja! gondolom azt ingyér megkapja! :-)

De neki sem joga, sem lehetősége nincs a szülő helyett dönteni!!!

2010. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Panaszold be az ÁNTSZ-nél, és elmondhatod, a doki is mit mondott erre. A védőoltás lehet nem volt hatásos, ezért újra kell oltani, ez nem játék! Idióta doki, le se toj benneteket, neked kell kiállnod magadért és a babádért.
2010. márc. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

ÁNTSZ! Azonnal panaszt tennék!

Ez nem normális!

És rögtön váltanék dokit! 1 évben 1x lehet váltani! Mi alapból nem is a körzeti dokinál kezdtünk, mert a védőnőm nem ajánlotta (egy őskövület papa, aki mindig, mindenre marypent ír fel) Így mi egy másik dokinál kezdtünk, aki nagyon jó orvos(nő).

2010. márc. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!