Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondják, hogy a pampers...

Miért mondják, hogy a pampers pelenka drága?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják,hogy inkább teskósat használnak,mert a pampers drága.Akcoiban olcsobb a teskosnál és én már majdnem 1éve,mindig valahol találtam akcioban.Vagy ott van például a babyderemes,sokan használják,de szerintem 2000ft-ért 40db sok.Most is akcios a tescoban 54db-os 2000ft a pampers.
2010. márc. 6. 16:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mindig darabárat nézek a pelusoknál. Akár akciós akár nem. Mert ha kuponos helyen veszek pl liberot akkor olcsóbban jövök ki, mint a tescoban a pampersel.

Arról nem is beszélve, hogy míg a liberoból elég 4-5 db addig pampers 7-9 is elfogyott, az állandó átázásról nem is beszélve. :( Sokszor kellett öltözni.

Szóval nekünk azért drága, mert több fogy, többet kell megvenni és többet kell mosnom és öltöztetnem is, ami külön macera a nyüzsi lányommal.

84 db-os megapack liberó 25%-os kedvezménnyel 3350 ft. Ki lehet számolni, hogy a fent írt darabbal milyen jól kijövünk, pampersből majdnem duplája kellene, plusz sok sok mosószer, víz, öblítő.

2010. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy én nem sajnálom eléggé a pénzt pelenkára. Nekem megéri, hogy nem öltözködünk át, mert abból mindig sírás van. És olyan kis csinos popója van benne, nem is látszik, hogy csomag van rajta! Nekem még jutott játéktároló doboz is. Ha meg messze van a bolt, többet kell venni, amikor akciós.
2010. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!