Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire van szüksége egy 3...

Mire van szüksége egy 3 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Első babás vagyok, most lett 3 hónapos, nem tudom mire van jelenleg szüksége? Már kell valami játék esetleg?
2015. júl. 28. 16:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
és hogy kezdjem a napirend szoktatásra? most aludt el, felkel vagy 8 fele ilyenkor és akkor szokott lenni a fürdés
2015. júl. 28. 17:29
 12/15 A kérdező kommentje:
10 nél hamarabb nem szokott elaludni, ha felkel esetleg 6 kor akkor is fent van 10ig. és utána elalszik és alszik olyan 3 ig, de volt amikor 5 ig is.
2015. júl. 28. 17:29
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem legyenek kb. fix pontok a napban, ilyen lehet a fürdés és a séta. Nyáron mondjuk ennek pont nehéz nekikezdeni, mert ha olyan meleg van, mint múlt héten, akkor kora reggel és este célszerű levegőztetni, egyébként pedig inkább délelőtt és délután, ezért itt is fontos a rugalmasság. Ha anyatejes, akkor - szerintem - nem kell a kajálását megbabrálni, szoptasd csak igény szerint, a hozzátáplálás megkezdésével könnyebben be tudsz majd rendszert állítani. Nagyjából 6 hónaposan állnak be a napközbeni kettő, viszonylag rendszeres időpontban történő alvásra (ez persze csak a nagy átlag, nem törvény), akkor már ezekkel is könnyebb kalkulálni.

Csak nyugalom, élvezd a babázást, nem vagytok lekésve semmiről.

2015. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én úgy kezdtem, hogy fix időben van a séta-fürdés kombó. Séta fél nyolctól, fürdés 9-kor, utána evés, alvás. Ez már rögtön négy dolog fix sorrendje, ezt ma már ki is követeli.
2015. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezt a könyvet ajánlom neked: Deákné B. Katalin: Anya, taníts engem!
2015. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!