Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan ösztönözhetném, tanítha...

Hogyan ösztönözhetném, taníthatnám meg mászni?

Figyelt kérdés
Hetek óta hernyózik és ez nem nagyon akar átalakulni mászássá. Viszont eközben meg fel is állt, félek nehogy kimaradjon a mászás.
2010. márc. 7. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell ösztönözni! Semmit ne erőltess. Minden baba a saját tempójában fejlődik! Az enyém is csak hernyózik,majd ha eljön az ideje akkor megtanul mászni is. A lényeg,hogy magától tegye! :-)
2010. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnos tanácsot nem tudok adni mert nekem még csak pocaklakóm van,de a páromnak van egy felnőtt lánya akinél teljesen kimaradt a mászás.Nem lett és nincs semmi baja!

Sok sikert:-)

2010. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Nálunk is kúszott, aztán felállt és csak utána mászott, akkor már 10 hós volt.

2010. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekünk annak idején a gyógytornász (más miatt vittük) ilyen "talicskázós" játékot mutatott; de csak nagyon finoman természetesen, és két ember kell hozzá, az egyik finoman nyomja a lábát, popóját , a másik meg a baba előtt van, mert a lendületet érzi, de könnyen arcra eshet. Ezzel lehet kicsit ringatni, hogy érezze: tud előrehaladni. De ez nem fontos, magától is fogja csinálni .
2010. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk egy hengert,nagyon szerette,azzal tanulta meg a mászást, most már egy éves és szalad, de a hengerrel még mindíg jókat bírkózik.

Ilyen:

[link]

2010. márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

Unokatesóméknak ilyen volt.

2010. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pakoltam előre a kezeit és a lábait, mert sosem mászott volna a fiam. Mássz egy kört, aztán utánozd le vele a mozgást. Rá fog jönni.
2010. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat!

7 hós a fiam.

Tényleg egyre lendületesebben hernyózik, de ennyi, mászni akarásnak semmi jele nem mutatkozik.

2010. márc. 7. 13:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabad ösztönözni, a lányom 11 hónaposan kezdett mászni. A védőnő, mindenki azt mondta, hogy nem baj, majd a saját ütemében tanul meg, ha akar.
2010. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyém már 8 hós,csak kúszik,de én nem eröltetem a mászást!
2010. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!