Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki sosem...

Van itt olyan, aki sosem használt cumit a babájánál?

Figyelt kérdés
ha ez lehetséges, egy idő után elkezdte szopizni az ujját, vagy cumi és ujj nélkül is megvolt a baba?

2015. aug. 2. 10:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A fiam nem cumizott, nem szopta az ujját. A lányom sem fogadja el a cumit, azt nem tudom hogy ujjszopás lesz e,még csak 4hónapos
2015. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem 3 gyerekem van, egyik sem cumizott és az ujjukat sem szopták :) Egyébként nem vagyok a cumi ellen, mindnek lett véve de egyszerűen nem fogadták el :) Szóval igen van ilyen :)
2015. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A fiam nem fogadta el a játszócumit, de nem is nagyon erőltettük, ideges volt tőle. 9.5 hónapos koráig szopizott, azóta tápszert/tejitalt kap cumisüvegből. Amint kiürül az üveg eldobja. Az ujját kb 4-5 hónaposan szopta max 5 alkalommal séta közben a babakocsiban, így altatta magát. Féltem, hogy rászokik az ujjszopásra, de alaptalan volt a félelmem. Most 13 hónapos.
2015. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A kisfiam egyáltalán nem cumizott, sem cumival, sem az ujjával. Nem tudom, miért..

Vettünk neki cumit, a szájába adtuk, beleakasztotta az ujját, és kilőtte a szájából :D Ez volt 4 naposan.

Pár nap múlva megint odaadtuk neki, akkor majdnem megfulladt tőle. A cumisüveget sem fogadta el, így szopizott 8 hónapos koráig. Szerencsére azzal nem volt baja :)

2015. aug. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nem használtam cumit (ki is köpte mindig,nem kellett neki) és soha egyetlen percig sem szopta az ujját.
2015. aug. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!