Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mira babavizet használt már...

Mira babavizet használt már valaki hasfájós babájánál? Bevált? Vagy ha nem, nálatok mi használt?

Figyelt kérdés

A védőnő javasolta, azt mondta, ugyanolyan jó, mint a Gripe Water, csak könnyebben beszerezhető és olcsóbb. Aki próbálta, bevált nálatok?

Kisfiam 4 hónapos, 1 hónapja kap tápszert, azóta megint hasfájós, korábban, amíg csak anyatejes volt, nagyon jó volt az Espumisan, viszont mióta tápszert kap, nem használ semmit. A Gripe Water egész jó volt, de elég nehezen lehet beszerezni, és ha rendesen használom, elég hamar el is fogy.


2013. máj. 22. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Biogaia-t használj drága cseppek de a leghatásosabb szerintem. Amúgy meg van az édesköménytea OVKO a neve tesco-ban is lehet kapni kb 1500FT 1 hetes kortól adható. Nálunk az is nagyon jó volt. Mindjárt tudott tőle pukizni. Az espumisan se rossz de nekem ezek hamarabb elmulasztották a babám hasfájását. Ja és hozzáteszem kisebb volt akkor a lányom még ő csak most 3,5 hónapos. :)
2013. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van itthon Biogaia is, de még nem használtam...Szóval jó az, használ? Azt olvastam, h kb 1 hét, mire hat, arra meg nem volt időnk... :)
2013. máj. 22. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig adj neki vagy espumisant vagy teát ha fáj a hasa de érdemes ezeket a cseppeket adni.
2013. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy az Espumisan nem használ semmit, mióta tápszert kap. Teát is próbáltam már (Mecsek baby), de attól csak rosszabb lett..kipróbálom majd akkor a BioGaia-t.
2013. máj. 22. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!