Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ennyi bukás, vagy ez...

Normális ennyi bukás, vagy ez már hányás lehet?

Figyelt kérdés
Két hetes a lányom és időnként, talán mert nagyon mohón eszik, annyit kibukik evés után, mintha az összes kijönne belőle, amit megevett. Ma vettem észre, hogy szájának erős, savanyú szaga van. Mit lehet ezzel kezdeni, illetve kell-e vele foglalkozni?
2010. márc. 7. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia


Nálunk is ez volt nagyon sokáig..

A védőnő,és a doki annyit mondott rá,hogy míg hízik a kicsi,addíg nincs baj...

Persze nagyon nem nyugtatott meg a dolog,de az első hónapban ,meg a másodikban is több mint 1350 grammokat hízott úgy,hogy nagyon,de nagyon sok visszajött neki...még a mai napig is van,hogy még kaja előtt is visszajön neki,mint ahogy ma is úgy,hogy 11-kor evett 190 gr szilvát,majd 2 előtt mielőtt kapott volna cicit,úgy visszajött neki,mintha nem is lett volna a gyomrában előtte,csak a szájában...tehát ahogy megette,úgy ki is jött belőle egy kis adag...

Szóval ezzel csak azt akartam írni,hogy nálunk még a mai napig is vannak ilyenek,csak már nem akkora mennyiségben,mint kiskorában...

Most 7 hónapos.

2010. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod a szaggal sem kell foglalkozni? Mert amúgy hízik, bár nem tudom mennyit kellene, de másfél hét alatt 300 g-ot hízott.
2010. márc. 7. 15:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Probáltad evés közben büfiztetni?Lehet hogy a sok levegő miatt bukik olyan sokat.Sogornőm kislánya is ilyen volt és evés közben négyszer kellet büfiztetni hogy ne bukjon olyan sokat a végén.
2010. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15-59-es vagyok a szája azért savanyu szagu mert sok tejet bukik vissza.Nem sok mindent tudsz vele csinálni hacsak nem itatsz vele egy kis teát miután bukott.
2010. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, próbáltam, de ahogy leveszem a ciciről, máris folyik a tej a száján...
2010. márc. 7. 16:10
 6/9 A kérdező kommentje:
A védőnő azt mondta, nem kaphat teát, max egy kis sima vizet. Az meg nem veszi el a szagot.
2010. márc. 7. 16:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia


Az első válaszoló vagyok. Bocsi,de tegnap nem volt időm,mert a kiscsajszim rendesen lefoglalt...:)

A kérdésedre a válasz..:) Nálunk is olyan volt,sőt még ma is olyan,ha büfizik... Én nem is itattam vele semmit olyan 5-6 hónapos koráig,csak anyatejet kapott,mert mikor próbálkoztam a vízzel,akkor hasmenés volt a vége,így nem is próbálkoztam mással...

Én is nagyon paráztam,hogy basszus...tuti kijött belőle az összes kaja,amit megevett..,meg ilyenek..,de aztán próbáltam nem törődni vele,majd idővel tényleg kevesebb lett a büfi..

Tényleg szar látni,hogy ennyi kijön a kicsiből,de remélhetőleg nálatok is csak az van,hogy túl mohón evett,vagy valami ilyesmi..! :)

Ha a doki is rendben találja,akkor meg pláne ne aggódj! :)


Amúgy gratulálok a kicsihez!! :)

Szép napot! :)

2010. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enkisfiam is ezt csinaja,hoza meg nagyon gorcsos.En adok neki teat eves utan es beknem a nyelvecskejet rozsamezel.Etol nem olyan savanyu a szaja es nem lesz szajpenesze.A doki azt mondta hogy termeszetes dolog a hanyas kisbabaknal.Es neidegeskedjek mert nem boki ki az egesz tejet amit evet.
2010. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugtattatok, már csak a tejtermelést kell fokoznom, mert a világ összes teje nem elég neki, annyit eszik. Boldog babázást!! :)
2010. márc. 8. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!