Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől változott így meg a fél...

Mitől változott így meg a fél éves babám?

Figyelt kérdés
Kiegyensúlyozott, nyugis baba volt. Már több hónapja megvolt hogy van délelőtti alvás, délutáni alvás, közben is jól eljátszott. De 2 napja nem lehet vele bírni. Nem akar aludni, pedig látszik, hogy nyűgös, fáradt. Egyedül nem lehet hagyni egy pillanatra se, sőt ha már lerakom a kezemből máris elkezd sírni. Eddig nem ilyen volt. Tudom, hogy a babák változnak, de azért ekkora változás ilyen hirtelen nekem kicsit sok. Van erre magyarázat? Nem a foga miatt van.
2015. aug. 4. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem a foga? Attól, hogy nem öblik a nyála és rágja az öklét, lehet a foga is.

Vagy csak szeparációs szorongás.

2015. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem nyáladzik, nem rág különösebben, ha benyúlok a szájába nem kemény még annyira és az ínye rózsaszín nem fehér... nem is fájdalmasan sír, csak nyűglődik össze-vissza.

Azt hittem a szeparációs szorongás csak olyan 8 hónaposan jön.

2015. aug. 4. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás is bármikor jöhet-már most szokd meg, hogy a babák nem olvasták a nagykönyvet.
2015. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez szepa. szorongás előszele.. 5 hónaposa is elkezdődhet, és onnantól erősödik.
2015. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!