Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan, mivel tudnám ilyen...

Hogyan, mivel tudnám ilyen esetekben megnyugtatni a babámat?

Figyelt kérdés
Múltkor elmentünk vásárolni,előtte evés peluscsere.Majdnem végeztünk már mire éhes lett és kereste a cicit.Mikor bementünk az üzletbe felébredt és nem maradt el a hordozóban mikor felvettük meg elaludt,nem mélyen de aludt.A cumit nem fogadta el,már próbáltam párszor(othon)cumisüveg van de nem használtuk még.Kezdő szülők vagyunk és meglehetősen kellemetlen mikor olyan helyen vagyok ahol azért nem álnék neki vagy nem tudnék szoptatni és a pici majd megveszik a ciciért.Mit lehet ilyenkor tenni? Kinek mi vált be?
2013. szept. 17. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Két evésidő között menjetek vásárolni. De nem kell minden esetben szoptatni, amikor sír. A baba nem csak azért sír,mert éhes. Lehet melege, fázhat, kényelmetlenül érzi magát stb.

Csak a mai anyukákkal hitetik el, hogy a babát állandóan szoptatni kell. Így szoktatják rá arra, hogy cicifüggő legyen.

2013. szept. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős, de az èn lànyom 2 hònapos koràig nem volt fix evès ideje, ès ha ràjött azonnal kellett neki.Nalunk a ferjem intèzte a bevàsàrlàst.Utàna kendobe vittem az uzletbe vegig aludta,ha veletlen felkelt, zörgos pillango volt a karjàn az elszorakoztatta. Egyebkent ne erezd magad kellemetlenul annàl kèsőbb tudod megnyugtatni. Ehseg gondokra lefejt tejet vagy mikor nem volt annyi tàpit vittem magammal. Ma màr 6,5 hòs minden êrdekli a boltban, de a tàpinak a kezèbe kell lenni.. :-)
2013. szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Járt a feje,verte a melkkasom vele,kint az autóban már kapott cicit és evett is.7 hetes amúgy.Neki sincs fix evési ideje.Igény szerint kap és mindig úgy megyünk mindenhova,h előtte jót eszik.Csak ha rájön az ehetnék nem mindig minden helyzetben tudom cicire tenni és az ezzel járó kellemetlenséget kerülném el.De még pici ahhoz,hogy bármi lekösse. :-(
2013. szept. 17. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi babánk (12 hetes) is ilyen volt 2-3 héttel ezelőttig, aztán egyszer csak elkezdett fontosabb lenni a külvilág, mint a cici és inkább gyorsan eszik sokat utána meg elvan :D

Most szombaton pl hatalmas nagybevásárlást csaptunk DE mi mindig úgy megyünk, hogy apára van kötve hordozóval és így ha elunja a dolgot elalszik azonnal, addig meg nézelődik.


Cumit ő is utálja, csak autóban utazáskor hajlandó rajta kicsit nyammogni, de kifejezetten akkor se kedveli.


Szóval kérdések:

Mennyi idős?

Hordozókendőt és társait próbáltátok?

2013. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja látom írtad közben, hogy 7 hetes. Nyugi, pár hét és változni fog, addig meg egyrészt apa is be tud vásárolni egyedül, másrészt tényleg próbáld meg magadra (vagy apára) kötni, nekünk rengeteget segített, így utólag több pénzt adnék egy ilyen hordozóért mint a babakocsis mózesért. (amúgy ingyen kaptuk kölcsön) :)
2013. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnék a helyedben lefejt tejet vinni.Az én kislányom is anyatejes,amikor pici volt,szintén nem volt fix evés ideje,de ha éhes volt kicsit is,azonnal követelte a tejet.Így ha olyan helyre mentem,ahol nem tudtam volna szoptatni,vittem cumisüvegben és vígan megitta.
2013. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor a következő bevásárlásra már talán változik.Máskor is megyünk közösen de csak kis vásárlásra,fél óra oda visz a bolttal együtt,olyankor meg kézbevesszük és el van addig.Csatos hordozót akarok matd,de ugye azt majd ha stabilan tartja a fejét,hordozókendő nem a mi világunk.Nekünk ez szimpatikusabb.Akiket ismerek sima "nem használnám" kengurukat használnak,azt meg ha ajtarnám se tudnám kölcsön kérni mert használják kb.egész nap. Akkor marad a kitartás,csak javul a helyzet.Pár napja már pl többször elnézelődik csendben.
2013. szept. 17. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!