Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is nehezen dolgozta fel,...

Más is nehezen dolgozta fel, hogy kora babája lett?

Figyelt kérdés

első babám születése közben majdnem megállt a szíve ezért s.császáros lettem. ezt is nehezen dolgoztam fel, nem a császár miatt hanem azért mert elveszthettem volna a babám.


Most a második babánál meg hirtelen elfolyt a vizem a 35.héten.mivel nem történt semmi ezért császár.

mikor mentem be a műtőbe akkor már ott volt az inkubátor. akkor már kétségbe estem.

mikor kivették a babát mondák hogy semmi baja majd egy szobába tesznek minket. nagyon megnyugodtam.

mire összevarrtak, addigra közölték hogy a korán van. mire másnap mehettem megnézni addigra már lélegeztetőn volt.csővek mindenhol, ptx et kapott, azt hittem sosem jövünk haza, féltem hogy elvesztem.


végülis jól alakult a dolog, mert egy hétre rá már itthon is voltunk.csak olyan rossz erre vissza emlékezni, és akrhányszor ránézek a babára minden eszembe jut és sírok.pedig már 3 hónapja történt.


fel lehet ezt valaha dolgozni?


2015. aug. 8. 07:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,most olvasom csak újból.De nem.Ismertél hasonlót mint én.Ők hol voltak?
2015. aug. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

itt a gyakorin volt egy fiatal lány ikreket várt. itt kért tanácsot hogy mit csináljon mondtuk neki hogy kórház, de onnét az ügyeletes hazaküldte. mire hazaértek addigra mehettek vissza mert megindult a szülés. 2kisfia született. korán voltak de az egyik babát elvesztette. sokáig beszélgettünk vele, de aztán eltünt.

azt hittem esetleg Te vagy az anyuka.

2015. aug. 10. 12:32
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan a 37. Hétre születtek az ikrek de kissullyal voltunk a korán...mar a 34. Hettol bent voltam a korhazban mert görcsöltem...amikor elfolyt a magzatviz,éreztem hogy jon meg valami...szóltam az ügyeletes szülésznőnek es o mondta hogy ez a köldökzsinór...azonnal intézkedtek a szülésznő ugy tartotta vissza a gyerek koldokzsinorjat nehogy nyomás érje...3oerc alatt a műtőbe vittek (kutya pózban fekszem mögöttem ül a no a tenyere bennem es addig tartotta s no amíg kinem vettek az A babat) éjszaka volt ez engem meg altattak így semmire nem enlekeztem, csak reggel mondta az orvos ha nem lettem volna bent a korhazban es a szülésznő máshol lett volna (éjszaka egyszerre 3 helyen dolgoznak) akkor az A baba nem elte volna túl :( lélegeztetőgépen is volt egy napig mert nem sírt fel, szerencsere nem lett oxigén hiányos...minden nap amíg bent voltam a korhazban amikor születtek a lanyok felriadtam es mivel nem voltak velem egésznap amikor egyedül voltam vagy a családom volt nálam folyamatosan sírtam, hogy meg halhatott volna az egyik lányom...tudom hogy akkor is minden rendben volt csak a tudat :( de amióta itthon vagyunk minden rendben van, elmúltak ezek a gondolatok, mar mem beszélek a szuledebol, nagyon rossz élmény volt nekem (mivel egy gondatlan terhességem volt). Szóval nyugi, elfog múlni :)
2015. aug. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!