Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy egy éves...

Normális az, hogy egy éves kislányom minden egyes éjjel felsír? HOl visszaalszik magától pár perc múlva, hol én is kellek hozzá, de ez minden egyes éjjel így van.

Figyelt kérdés
Nem tud jót aludni? Vagy minden éjjel rosszat álmodik? Vagy minden éjjel fájhat a foga? Miért van ez?
2010. márc. 8. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van, mindig 11-12 körül történik ez de van, hgy hajnali 3-5 körül is felkel akkor meg is etetem. Remélem már lassan elhagyja ezt mert addig nem lesz kistesója az tuti. :p

13 hónapos.

2010. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Még az időpont is egyezik. Akkor nem vagyok egyedül, mindenesetre ez megnyugtató. A tesóval én is pont így állok.... :-)

2010. márc. 8. 15:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a foga. Legalábbis az én kisfiam (most 1,5 éves) azért szokott felsírni éjjel.
2010. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!