Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha most kap először krumplit...

Ha most kap először krumplit a babám, keverhetek bele egy kis almát, hogy finomabb legyen, vagy először csak a krumplit kell megkóstolnia magában?

Figyelt kérdés
2008. szept. 6. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Én még két hét míg elkezdem a hozzátáplálást de úgy tudom, hogy ami új azt mindíg három négy napig csak önmagában szabad adni, mert ha allergiás reakció lép fel nála akkor tudni fogod hogy mitől. Ha meg összekevered akkor nemt tudod biztosan hogy mi váltotta ki nála. Tehát az első pár napban csak naturban add neki a krumplit. Ha túl száraz esetleg tehetsz bele pici anyatejcsit vagy tápszert. 4,5 hós kislány anyukája
2008. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy csináltam,hogy mindennek a krumpli volt az alapja,de mindig gyümölccsel.Tehetsz hozzá almát,sütőtököt,banánt én anyatejjel kevertem,hogy hígabb legyen,de hígíthatod tápszerrel,gyümölcslével,teával is.

Tehát nem muszály magában.

Egy idő után úi.elhagyod a krumplit csak az elején keverd utánna magában is ehet gyümölcspürét.

Ha v.mit nem eszik esetleg kevés szőlőcukrot tehetsz az ételbe.

2008. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Ha almát kapott már akkor igen, hiszen ha esetlegesen is allergiás reakció lépne fel akkor is tudhatod hogy mitől hisz amit már evett és nem volt gond attól nem fog csak mert mással adod.
2008. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.A szilárd ételek bevezetésekor csak egy félét lehet adni a piciknek.Szóval inkább ne keverd.
2008. szept. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!