Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit jártok el 5 hónapos...

Mennyit jártok el 5 hónapos babával? Barátokhoz, ismerősökhöz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
szia nem nagyon viszem,sétálunk kiviszem az udvarra elmegyünk közértbe ide- oda.
2010. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első babámmal vagyok itthon, féltem a látogatóktól, és féltem látogatóba menni a babával. Novemberben született, a szüleink vidéken laknak, úgyhogy Karácsonyra már utaztunk (nem is keveset-2 órát) a családhoz. Az volt a vízválasztó, azóta bárhová, bármikor megyünk. Minden nap sétálunk, akármilyen idő van, meglátogatjuk az unokatesókat hetente többször is rövidebb időre. Csak a családon belül megyünk mi, a barátok hozzánk jönnek. Ez így nagyon jó, szülés után nem is volt lehetőségem begubózni, mert jöttek-mentek nálunk a vendégek. A depresszió messziről elkerült. Már alig várom a jó időt, hogy még többet mászkálhassunk a kislánnyal. Büszke vagyok rá, szeretem mutogatni:)
2010. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Mi is minden héten megyünk anyumékhoz, barátnőmhöz (ott is van baba). Persze vásárolni, sétálni is igyekszünk minden nap.

Eddig a barátok többsége jött, a hétvégén mi megyünk. Kicsit izgulok hogy hogy fogom tudni ott altatni (3szor alszik). Persze kivétel ez alól anyáék és a barátnőm ahol baba van, ott megszokta és van is helye a lányomnak. De idegen helyen kicsit izgulok.

2010. márc. 8. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Miután haza hoztam, minden hétvégén szombaton a szüleimhez, vasárnap Anyósomhoz megyünk. Szinte minden nap megyünk vásárolni, sétálni, játszótérre a nagyobbikkal. Barátokhoz, ismerősökhöz csak abban az esetben vagyok hajlandó menni, vagy őket fogadni, ha biztosítanak róla, hogy mindenki makk egészséges. Nagyon félek az új influenzától. Én mózeskosaras babakocsit használok, így ha valahova megyünk abban mindig a megszokott helyén tud aludni. Nem szokott probléma lenni.
2010. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!