Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi hány pelust használtok...

Napi hány pelust használtok el? Mikor pelenkáztok?

Figyelt kérdés

Az első babámmal vagyok kiírva a jövő hétre, és rengeteg tanácsot kaptam már ezügyben.

Volt, aki azt mondta, hogy minden etetés előtt tisztába rakja, volt, aki azt mondja, hogy ha érzi, hogy van benne valami. Volt, aki azt, hogy óránként belenéz.

Ti hogy csináljátok? Mekkora a baba? Mennyi pelus fogy egy nap?


2015. aug. 11. 22:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az első hetekben minden etetés előtt tisztába tettem, kb. 3 hetes korában az éjszakai evések már csak sötetétben, gyorsan és pelenkázás nélkül mentek. Nagyon hamar el is kezdte az éjszakai hosszabb alvásokat amúgy, 2. hónapban már nem kelt éjjel enni, szerintem ennek is köszönhető amúgy. Később napi átlag 5-6 pelenka elég volt.


Most 16 hónapos, csak akkor teszem tisztába, ha látom, hogy lógósra megtelt, vagy észreveszem, hogy kakil. Naponta így is 4x biztosan, sokat iszik.

2015. aug. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Praktikus evés után tisztába tenni, mert evés közben az újszülött szinte mindig kakil, de én inkább evés előtt tettem, mert evés közben elaludt, ha tisztába teszem, felébred. Azt a fél órát, amíg alszik, kibírja a kaki. Soha nem is panaszkodott emiatt.

Az elején nálunk így 10-12 pelus elment egy nap. Azóta ritkább a kaki (napi 1-2), kb 5-6 pelus fogy, éjjel egyáltalán nem cserélek.

2015. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

off.

Napi 1-2 kaki aww.

Az enyém hetente egyszer csinálta, aztán beállt rendre kiszámíthatóan 5 napontára. Havonta 5-6-7 kakival találkoztam csak ameddig nem kezdtünk hozzátáplálni tápszerrel, aztán bevezetni az ételeket. kb. 4 hóig

Pisiben mértem a peluscserét. Sajnos nála kifolyt, ha nem cseréltem le a keveset is minden evéskor.

2015. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!