Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babáitok hogy bírják a...

A ti babáitok hogy bírják a meleget?

Figyelt kérdés
9 hós a kisfiam, és nagyon rosszul bírja ezt az időjárást, nem akar enni a nagy melegben, csak inni folyamatosan. Ha kiinudlok vele sétálni,már akkor ordít, egyedül a kis parancsoló medencéjében van meg szívesen az udvaron. Esetleg mit tudok még neki szerintetek kitalálni, hogy kinn is legyünk azért?

2015. aug. 12. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehezen, bár az én kislányom még csak 4 hónapos, ő még csak folyékonyat eszik, így azzal nincs gond.

Naponta 4-5-ször beteszem a kiskádba langyos vízbe hűlni, azt nagyon szereti, egy pelus van rajta össz-vissz. A nagyszobába szoktam klímázni, amikor nincs bent, és kikapcsolás után 20-30- percig még jó a hőmérséklet. 27-28 fok van, klímával 25-26.


Levegőre csak este 8 után viszem, még akkor is 30 fok van, de legalább már nem tűz a Nap.

2015. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lakásban 22 fok van, ezt jól bírja. (Hideghez van szoktatva.)

Este 5 után itt már teljes árnyék van, akkor az udvaron a medencében levegőztetjük. Az utcán a beton löki vissza a meleget, sétálni nem visszük, amíg nem csökken elviselhetőre a nappali hőmérséklet - az előrejelzések alapján ez jövő hét lesz.


Ráadásul én azért se tudnám kivinni, mert napallergiám van és ha 5-10 percnél tovább ér napfény a jelenlegi erős sugárzás mellett, akkor kivirágzik a bőröm kiütésekkel. Ha az én felnőtt bőröm ennyire elhasal a sugárzástól, az ő gyerekbőrén végképp nem akarok kísérletezni.

2015. aug. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már nagyobb a fiam, 3 éves, de teljesen le vagyok rajta döbbenve. Szaladgál, játszik, nagyokat alszik, eszik, úgy tűnik egyáltalán nem zavarja a meleg, körülötte meg mindenki haldoklik. Most így visszagondolva soha nem volt nyűgös a meleg miatt. Szerencsés.
2015. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!