Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hos babam mar masodik...

15 hos babam mar masodik napja lazas, semmilyen mas tunet nincs! Van 4 foga, lehet jon meg? Az elso negy fognal nem volt lazas. Dokihoz sem tudunk menni mert nem vagyunk otthon, csak penteken leszunk.

Figyelt kérdés
2015. aug. 12. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Háromnapos láz is lehet.

Ahol vagytok, ott nincs orvos?

2015. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 13 hónapos, szintén 2 napja lázas és semmi más nincs mellette. Még a kedve is jó, ugyanúgy játszik, eszik, alszik. Ma voltunk dokinál, háromnaposra tippel. Pénteken kell visszavinnem, ha addig nem megy le :)
2015. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is háromnapos láz. Két éves kora előtt minden gyerek átesik rajta. Az én fiam most 18 hónapos, de ha jól számolok vissza, akkor pont 15 hónapos volt ő is, amikor kijött rajta.
2015. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire magas a láza. Amúgy az orvos is azt mondaná, hogy ha nincs más tünete pl. köhögés, hasmenés egyebek, hogy várjátok meg meddig megy fel és mi alakul ki belőle. 2 napja csak lázzal semmit nem kezdene, max ilyen C vitamin, vagy hasonlókat javasolna. Szerintem ha eszik, iszik, jókedvű, vagy csak kicsit levert, akkor ha 38 fok fölé menne (levonás után) akkor csillapítsd 6 óránként Nurofennel. Ha magas a láza, akkro vírus okozza. Ennyni a tapasztalatom 3 lázas betegség után, mind a 3 nál ugyan ez volt az eljárás 2 gyerekorvosnál is. Jobbulást.
2015. aug. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami vírus lesz a tettes. 3 napja tartó láz után orvoshoz kell vele menni, akár az ügyeletre is!
2015. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!