Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja? 3 napja csak...

Mi lehet a baja? 3 napja csak nyüsszög, nyűglődik. Kb fél órára leköti magát és ennyi. Eddig napi 1 kaki volt, most legalább 3-4.3 hónapos baba

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 07:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fogzás!!! Homeopátiás szerekkel tudsz rajta segíteni. Chamomilla vulgaris 15ch, akár negyed óránként lehet adni 5 golyót pici vízben feloldva. (B)
2010. márc. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ilyen hamar?az nem később kezdődik?
2010. márc. 9. 08:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Alig múlt 2 hónapos a kisfiam, amikor elkezdődött nálunk, és sajnos azóta is tart. Csak ezek a bogyeszok segítenek (5 hós). (B)
2010. márc. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyébként nálunk még az is van, hogy ömlik a nyála, és mindent tuszkol a szájába, az ökleit is pirosra csócsálja. Úgyhogy én a chamomillából adok neki majdnem minden órában 5 golyót, és kapott egy kiegészítő szert is, mercurius solubilis 9ch-t, mert nagyon sokszor felkelt éjszaka. Azóta ezek az éjszakai kelések megszűntek, így csak chamomillát adok neki, és így sokkal jobb passzban van napközben is, nem nyűglődik annyit. Esténként még lefekvés előtt be szoktam kenni az ínyét dentinox géllel, meglátja a kezemben, és már tátja a száját. :) Ha nagyon nyugtalan, akkor még viburcol kúpot is lehet adni neki. (B)
2010. márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!tényleg olyan,mint akibe belebújt a kisördög.az ölemben is csak elvan,nem mosolyog,nem lehet vele játszani,nyugtalanul alszik.mondjuk ébredni csak 1xébred,mint eddig is.de olyan nem volt,hogy reggel kakival keljünk.próbáltam az ínyét nézni,de nem érzem duzzadtnak.akkor is a foga lehet?
2010. márc. 9. 08:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem érzel duzzanatot, és nem látsz az ínyén semmit, ő sajnos érzi belül a kötődését a fogacskáknak. Addig amíg nincs komoly baj, tehát nem sír sikítva, és nem vigasztalhatatlan, addig a homeós cuccok sokat tudnak javítani a kedélyállapotán. Ha majd már előrehaladott lesz a fogzás (éppen készül áttörni az ínyét), akkor általában be kell vetni egyéb fájdalomcsillapítókat is (Nurofen, Panadol), de addig tökéletesen jók a homeósok. (B)
2010. márc. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak ugyanez a baja, olyan nyűgös 2 hete, hogy engem már a sírás keringet, mert idegileg kivagyok az egész napos nyüszijétől. De szó szerint egész nap mintha sírna, csak könnycsepp nincs. Ezt a chamomillát gyógyszertárban lehet kapni?
2010. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, gyógyszertárban, kb. 500 Ft. (B)
2010. márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyik anyukától kaptam tanácsként, és azóta én is így csinálom, hogy a kupakba kitekerem az 5 golyót, rácseppentek pár csepp vizet, amennyi éppen ellepi, hagyom feloldódni (kb. 15-20 perc), és ezt megitatom kisfiammal. Ami fontos: fém eszközzel ne érintkezzen, ne fogd meg a golyókat, mert a hatóanyag a felületén van, és evés előtt vagy után kb. 20 perc teljen el, amikor odaadod neki. (B)
2010. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami eszembe jutott. Előfordul, hogy a homeós szer átmenetileg felerősíti a tüneteket. Ilyenkor nem szabad abbahagyni az adagolását, hanem folytatni kell, és kb. egy-másfél hét szükséges, amíg rendesen kifejti a hatását. (B)
2010. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!