Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes testvér babakocsit...

Érdemes testvér babakocsit vásárolnom?

Figyelt kérdés
Decemberbe fogok szülni és addigra kisfiam 15 hónapos lesz. Nem tudom, hogy vegyek egy új babakocsit 2. babámnak vagy vegyek egy testvér kocsit, hogy könnyebb legyen a közlekedés 2 gyerekkel.
2015. aug. 14. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi használtuk sokáig ,szerettem
2015. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tesókocsi sétához jó, boltba de abból se a kisebb fajtákba.

Tömegközlekedni kb esélytelen sajnos

2015. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13 hónap van az első 2 gyerekem között. Nekem áldás volt a testvérkocsi. Nagyon szerettem, Graco Stadium Duot használtam. Ennek a hátsó része meg van emelve, ha már a kisebbik gyerek is tud ülni, akkor ő is kilásson. Szerintem hasznos ilyen kicsi korkülönbségnél. Buszozni nem buszoztam vele, mert belvárosban laktunk akkor, de én láttam ikerkocsit is buszon, fel lehet buszra is tenni. Én még a 2. emeletre is felcincáltam, mert nem mertem a közös tárolóban hagyni. Mikor már nem volt rá szükség, eladtam.
2015. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és szuper-, hipermarketekben simán elfér, mivel az ülések egymás mögött vannak, egyáltalán nem volt vele nehéz közlekedni.
2015. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém a két gyerek súlyával kegyetlen nehéz volt, ráadásul dimbes-dombos helyen lakunk, szörnyű volt.
2015. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem életmentő volt, de én nem tömegközlekedtem vele. Nagy darab kocsim volt, de simán besétáltam vele hipermarketbe is.
2015. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én novemberben szülök, szintén 15 hónap lesz :)! Én mindenképpen szeretnék, de sztem használtat veszek, sokáig nem fogjuk használni, max fél év, utána a nagy motorozik, a kicsi babakocsizik szerintem. Vagy túl optimista vagyok??;)
2015. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17 hónap van a két kicsi között, nekünk kellett a testvérkocsi (szintén Greco Stadium Duót használtunk). Én nem nagyon szerettem vele közlekedni, de elengedhetetlen volt az első időben, közepes boltban is vásároltam vele. Kb. fél évig használtuk, a nagy 2 éves korától gyalogolt/felállt a normál kocsira.
2015. aug. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2015. aug. 15. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!