Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám füléből reggelre mintha...

Babám füléből reggelre mintha kifolyna a sárga cucc, és rászárad a kagylóra. Ez már kóros, vagy belefér az öntisztulásba?

Figyelt kérdés

Tegnap reggelre is, meg ma reggelre is, mintha a fülzsír "folyt" volna ki, és rászáradt. Alig tudom leszedni vízzel. Csak a bal füle, és a peluson nem találok semmit.

Vigyem orvoshoz emiatt (nem látom nyűgösebbnek, láza sincs) vagy ez még normális?


2010. márc. 9. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
én mindenképpen megnézetném!
2010. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk minden reggelre folyik ki fülzsír a füléből, és másoknak is szokott, ahogy hallottam. A gyerekorvos azt mondta, hogy tisztul, és nem baj. Szerintem ne aggódj! Lehet, hogy azért folyt csak az egyik füléből , mert az éjszaka arra az oldalra többet fordult. Ilyen nekünk is szokott lenni.
2010. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mutasd meg dokinak, ha csak az egyik, mert nekünk ugyanez volt, és a doki azt mondta normális, csak a gyerek egyre nyűgösebb lett. Elvittük fülészetre és kiderült, hogy hallójárat gyulladása van. A tiédnek biztosan nincs baja, de én azért megnézetném, biztos, ami biztos.

ҝ

2010. márc. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, holnap arra sétálunk, beszaladunk a dokihoz.
2010. márc. 9. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!