Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyobb bababák anyukái!...

Nagyobb bababák anyukái! Tényleg ekkorát változott a világ 1-2 év alatt?

Figyelt kérdés

olvagattam a kérdéseket, és kicsit meglepődtem.

3 hónaposan buzdítják egymást az anyukák a hozzátáplálásra, nálunk még a 6 hónap szoptatás volt.

sieta cipő, mi a puhatalpút favorizáltuk.

6 hónaposan glután és 10 hónaposan tehéntej és sorolhatnám.

tényleg ennyit számít 1-2 év?


2010. márc. 9. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én meg pont azt vettem észre hogy hamarabb. Mikor elkezdtem itt olvasgatni, fél éves akkor még mindenhol azt irták fél éves kor alatt tilos! a hozzátáplálás. Eltelt fél év és most tényleg rengetegen erőltetik hogy minél hamarabb. De az is lehet hogy most mások irogatnak be akiknek más a véleményük. Ezért nemcsak arra kell adni amit itt irnak, a legfontosabb amit a gyerekorvos tanácsol.
2010. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fél éves = fél éve
2010. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 1,5 éves a kislányom, és amikor ő született, sztm szinte ugyanezek voltak a kérdések, én nem látok változást.


Amiket leírtál, inkább a "mi időnkben" (tehát régen volt úgy) és " a mi gyerekeink idejében"-re igaz.


Régen már pár hetes csecsemőnek is adtak gyümölcslevet, most 4 hó alatt nem ajánlják.


A Siesta cipő régen is az egyik legjobb volt, most is jó.


Glutén, tej: régen már kezdetektől kapták a tejet a babák (feles, harmados hígításban), mégis alig volt allergiás, most 1 éves kor alatt nem ajánlják.

2010. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem, én épp azon csodálkoztam, h a fiam 22 hónapos mikor őt kezdtem hozzátáplálni mindenki 6 hónapos kor után javasolta. most simán esznek a mai 3 hónaposak bébiételt, szinte minden nap van ilyen kérdés. a fiamnál 9 hónapos kor alatt tilos volt a glutén, már azt is levitték 6 hónapra. szóval én ezeken csodálkoztam el...
2010. márc. 9. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem mikor olvasol ilyeneket. Pont az van ma is mint amit leírtál viszont ez senkire sem kötelező, mondenki azt csinál amit akar de a hivatalos álláspont ugyanaz mint 1-2 éve.

1 éves anyuka

2010. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!