Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év alatt ennyit változott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év alatt ennyit változott a világ. Nem durva?

2011. máj. 5. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én ezen kikészültem komolyan*.* Ilyen nincs! Hát hát köpni-nyelni nem tudok komolyan*.*


Egyszer valahol élt egy kisfiú, aki így gondolkodott? Így érzett?


(egyébként hozzátenném, hogy régen tovább is tartottak a házasságok..khm.)

2011. máj. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez beszarás...
2011. máj. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A gyerek csak az apját vagy valamelyik hülye nagybácsit utánozta szerintem, de tényleg érdekes :)
2011. máj. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pinocchio ***** válasza:
Ez a videó nagyon odaver.Ez a kis srác intelligencia tekintetében totálisan leownolja a mostani 15-18éves hü.lye kis majmokat meg a kis mézes-mázos álomvilágban élő hü.lye pics.ákat.
2011. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem semmi:) van személyisége a gyereknek!

azért még ma is találni ilyen jellegű kis srácokat, csak hát nagyon kevesen vannak.

2011. máj. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a kissrác okos is és aranyos is.

Tudod az a baj, hogy a mostani normálisabb fiatalok általában nem bulizgatnak, nem lehet velük összefutni egy szórakozó helyen sem, otthon ülnek. Akik meg a bulikban vannak...hát.


És szerintem - lány szemmel - még az is a probléma, hogy a bulikban a lányok általában nem a kedves rendes pasikat találják meg, hanem a rámenősöket, akik csak dugni akarnak. Ilyen lett a világ, sajnos. Ezen csak akkor lehetne változtatni ha sok ember összefogna, de mivel ez nem történik meg, így inkább elmegyünk bulizni az idiótákkal. Mert otthon ülni, szerintem senki sem szeret.

2011. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát amit ide írnék azt végig kéne csillagozni. Ez az ember nagy forma.
2015. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!